به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی مدعی شد تیم او تا امروز خوب نتیجه گرفته است.
از وضعیت تیم راضی هستید؟
تا به الاننتایجخوبی گرفتیم. فکر کنم که این نتایج باید ما را تشویق کند که در ادامه لیگ بهتر بازی کنیم. باید فردا قوی بازی کنیم من همیشه می خواهم که برنده باشم. همین الان هم راضی نیستم. مردم باید بدانند که امسال ملوان با چه مشکلاتی، چه نتایجی گرفت ولی باید ازهر فرصتی برای بالا رفتن استفاده کنیم.
بازی با تراکتور چگونه است؟
هر بازی برای من فرصتی برای برد است و فرق نمی کند که بازی لیگ یاجام حذفیباشد. من به جایگاه فعلی در جدول اهمیتی نمی دهم و می خواهم همیشه برنده باشم. درست است که من جوان هستم ولی تجربیات زیادی دارم. من یک تیم را از خطر سقوط نجات دادم و چهار قهرمانی در لیگ داشتم و تجربه مربی گری در لیگ قهرمانان را هم دارم.
تمدید قراردادش با باشگاه ملوان
خیلی خوب است که هواداران به من علاقه دارند و می خواهند که من اینجا بمانم. من هم دوست دارم و می خواهم بمانم و یکی از دلایل اصلی این تصمیم، بازیکنانم هستند که از همه بیشتر آن ها را دوست دارم و این اولین مسئله ای است که می خواهم اینجا بمانم ولی من برای خانواده ام هم کار می کنم و اگر به یک نتیجه گیری کلی برسیم، دوست دارم که در ایران و در اینجا ادامه بدهم.
وضعیت مصدومیت تیم
ما در بازی فردا معلوم نیست که از فشنگچی و رافخایی استفاده کنیم چون فشنگچی مدتی مصدوم بوده و رافخایی هم در بازی قبل آسیب دید. به همین دلیل حضور آن ها در میدان معلوم نیست.
پیشنهاد تیم ملی امید
این یک شایعه است و این را می گویم که پشت سر هر اسب خوبی گرد و خاک زیاد است.
توضیح در مورد عزت الهی
عزت اللهی بازیکن جوان و خوبی است. می خواهم که سبک فوتبال بازی کردن خودم را به او یاد بدهم. او فرصت زیادی دارد و البته ما جوانان بااستعداد دیگری هم در این تیم داریم که اگر بخواهند خودشان را ارتقا دهند، بازیکنان آینده داری می شوند و این را مطمئن باشند که حمایت من پشت سر آن هاست چون به بازیکنان جوان خیلی علاقه دارم.