به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن با رویی گشاده نزد خبرنگاران امد و در مورد بازی فردا صحبت کرد.
رقابت با ذوب آهن
بازی فردا یک پلی برای گذشتن از یک مرحله سخت است. تیم ما شرایطی دارد که می تواند در جدول با رقبا فاصله اش را بیشتر کند. با تمام احترامی که برای ذوب آهن قائل هستم اما پنالتی آنها در بازی قبل درست نبود البته ذوب آهن در بحثپرس سختکوش است و اگر انشالله از این پل عبور کنیم می توانیم به آینده خوش بین تر باشیم هرچند همه بازی ها سخت است اما اگر دو بازی آینده را بگذرانیم می توانیم راحت تر کار کنیم. ذوب آهن و سعد محمدی و آذری همه بامعرفتند و جزء مدیران فوتبالی محسوب می شوند. من از بازیکنان خودم هم ممنونم که خالصانه کار می کنند و امیدوارم طرفداران ما هم استقبال خوبی داشته باشد که نسبت به بازی گذشته بهتر هم ظاهر شویم.
محرومیت بازیکناناستقلال
این که من بخواهم نظر بدهم صائب نیست باید به قانون احترام بگذاریم و تمکین کنیم و کمیته انضباطی کمیته ای است که خیلی آرا را به ضرر من داده ولی از تمام زوایای همه چیز را بررسی می کند شاید خیلی رای ها زمان برده باشد اما به آرا احترام می گذارم با تیموریان و اولادی حرف زدم. اولادی معتقد بود که عمدی ضربه نزده و تعادل نداشته است اما به رای کمیته انضباطی احترام می گذاریم.
رفتن بازیکنان به قطر
البته من در مورد تیم خودم صحبت می کنم اما باید قبول کرد رفتن بازیکنان روی ما تاثیر داشته است اما جا دارد از بازیکنان و همکارانم تشکر کنم که جور همه را کشیدند مثلا باید به خسرو حیدری استراحت بدهیم که یک جاهایی جور خیلی ها را کشیده است یا مثلا تیموریان خیلی زحمت کشیده و جوسازی علیه او کار درستی نیست. چرا در لیگ انگلیس با او چنین رفتاری نشد؟ تیموریان یک بازیکن فیزیکی است و طبیعی است در برخی موارد برخورد به وجود بیاید اما همه ایران او را دوست دارند و روابط عمومی او خوب است.
نصب بنر حجازی
من از برخی از شما که در محل تمرین حضور دارید سوال می کنم آیا اتفاقی افتاده است؟ چرا عکس سلطان علی جباری را نمی زنند؟ یا اصغر حاجیلو که با یک پیراهن فوتبالش را شروع و با یک پیراهن فوتبالش را تمام کرد؟ وقتی یک عده روزنامه بیکار به فکر نوشتن چنین مطالبی هستند من چه باید بگویم. برایم جالب است که وقتی در جدول شرایط خوبی نداریم این اتفاق ها رخ نمی دهد و وقتی شرایط خوبی پیدا می کنیم از این مسایل رخ می دهد. این حرکات نخ نما شده است. باشگاه استقلال برای همه بزرگ است و حسن روشن برای این باشگاه کم زحمت نکشیده است. اتفاقا فتح الله زاه به دنبال آن است که حرمت پیشکسوتان را نگه دارد. هرکسی که یک روز و یا یک دقیقه هم برای استقلال زحمت کشیده باید قدردانش باشیم و عزیز است. بیایند و عکس همه آنها را بزنند اگر من کوچکترین حرفی داشته باشم.