به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: نصب یکبنربزرگ ازناصر حجازیدر اواخر تمرین دیروزاستقلالدر کمپی که به نام این مرحوم نامگذاری شده، با اعتراض هواداران این تیم در شبکه های اجتماعی و محفل های مختلف اینترنتی همراه شده اما پرسش این است که چرا کار به جایی رسیده که نصب بنر یکی از ستاره های بزرگ تاریخ باشگاه استقلال با اعتراض هواداران مواجه می شود؟!
حساسیت هایی که در رابطه گذشته مابین قلعه نویی و مرحوم حجازی وجود داشت با حضور سرمربی فعلی ابی ها بر بالین حجازی در اخرین روزهای حیاتش در بیمارستان کسری ترمیم شد اما واکنش های مختلف هواداران این دو شخصیت مهم باشگاه استقلال در سالهای گذشته تبدیل به حاشیه ای همیشگی برای این تیم پرطرفدار شده اما در این میان قلعه نویی همواره سعی کرده بعد از درگذشت حجازی با سکوت خود به حاشیه ها دامن نزند. این در حالیست که هر بار استقلال در موقعیت مناسب از نظر نتیجه و صدرنشینی قرار می گیرد، اتفاق هایی روی می دهد که رسانه ها را نسبت به اختلاف های قدیمی بین قلعه نویی و حجازی تحریک می کند. در این مورد کار به جایی رسیده که بیشتر هواداران مستقل استقلال که وابسته به گروه و جریانی نیستند، برخی رفتارها را حاشیه سازی و یک نوع خودزنی برای تیم محبوبشان می دانند. به عنوان نمونه عده زیادی از هواداران این تیم که عصر جمعه برای تماشای تمرین استقلال به کمپ حجازی امده بودند، نصب یک بنر بزرگ از حجازی را در پشت بام یکی از اپارتمان های مجاور محل تمرین ابی ها را نوعی حاشیه سازی و شیطنت برای این تیم می دانستند! در این مورد سئوالهای فراوانی وجود دارد که بی پاسخ مانده است:
١ - چرا بنر مرحوم حجازی هر بار که استقلال در موقعیت پیروزهای متوالی و صدرنشینی در لیگ برتر قرار می گیرد، ناگهان پرده برداری می شود؟ حجازی هم مانند بسیاری از ستاره های تاریخ باشگاه استقلال محبوب هواداران این تیم است اما چرا این حرکات و بنرها در موقعیت های شکست و بحرانی تیم استقلال به اهتزاز در نمی اید؟
٢ - بر فرض اینکه مشکل هواداران حجازی با شخص قلعه نویی است، در این میان تیم بزرگ استقلال و هواداران میلیونی اش چه گناهی کرده اند که باید هزینه این حاشیه سازی ها را بدهند؟ اگر استقلالی وجود نداشت، اکنون نامی از این دو بزرگ وجود نداشت و عکس و بنر انها هم برای کمتر کسی مهم بود.
٣ - مسئولیت این گونه حاشیه سازی با چه کسی است؟ برخی معتقدند که خانواده حجازی می توانند با موضع بزرگوارانه از این حساسیت بکاهند اما بعد از درگذشت حجازی شاهد هستیم که خانواده این مرحوم نه تنها این حساسیت ها را مدیریت نکردند بلکه با مصاحبه های کنایه امیز شرایط را بحرانی کردند! واکنش های عجیب اتیلا حجازی و اظهارات کنایه امیز او که اخری ان درباره دربی تهران صورت گرفت از جمله عوامل اعتراض هواداران مستقل تیم استقلال است. طرفداران حجازی و قلعه نویی کافیست برای یکبار هم که شده به کامنت های طرفداران ابی ها مراجعه کنند و صدای بی خط و ربط انها را بشنوند. هوادارانی که از این دعواهای بی پایان خسته شده اند و برایشان چیزی مهم تر از استقلال وجود ندارد. البته در این میان واکنش طرفداران قلعه نویی هم به حساسیت ها دامن می زند اما درباره سرمربی ابی ها می توان تاکید که او بعد از فوت حجازی حتی الامکان سکوت کرده و دلیل حرفه ای ان هم احتمالا شرایط استقلال در کورس مسابقات داخلی و خارجی است اما ایا خانواده حجازی نمی توانند نسبت به کنترل این حاشیه ها اقدامی انجام دهند؟!


۴ - نتیجه بی تفاوتی خانواده حجازی و اظهارات کنایه امیز اتیلا حجازی که هر چند وقت یکبار صورت می گیرد، شاید در مقطع فعلی این شائبه را به وجود بیاورد که حاشیه سازی های اخیر بدون ارتباط با نزدیکی مسابقه نیمه نهایی استقلال مقابل مس کرمان و حضور اتیلا روی نیمکت مس به عنوان دستیار لوکا(او با مظلومی از مس نرفت!) نباشد
. از نوع واکنش اتیلا حجازی که طی روزهای اینده نسبت به این ماجرا صورت می گیرد، می توان دلیل اعتراض هواداران مستقل استقلال را ریشه یابی کرد! باید منتظر بود و جملات اتیلا را رصد کرد.