ملت ایران: قاسم دهنوی خرید جنجالی این فصلپرسپولیسشاید به اندازه نیمی از سر و صداهایی که انتقالش به دنبال داشت برای پرسپولیس کارایی نداشته که البته این مساله در هفته های اخیر به طرز تفکر علی دایی و سلیقه او بر می گردد.
دهنوی از ابتدای فصل بازیکن فیکس پرسپولیس بود و در ۱۱ هفته ابتدایی در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت. جالب اینکه دایی تا بازی هشتم و دیدار مقابل استقلال که دهنوی نمایش ضعیفی ارائه کرد هرگز او را از زمین بیرون نکشید. دهنوی حتی هفته بعد از دربی و در دیدار مقابل گسترش هم ۹۰ دقیقه بازی کرد. او در مصاف با سپاهان و صبای قم هم در ترکیب اصلی قرار گرفت اما تعویض شد تا کم کم از چشم دایی بیافتد و در هفته های پایانی نیم فصل اول فقط برای دقایقی کوتاه به عنوان بازیکن ذخیره به میدان برود.
با درخشش کفشگری در پست هافبک دفاعی و البته اتفاقاتی که برای دهنوی رخ داد و او سه بازی را به خاطر محرومیت از دست داد در نیم فصل دوم شرایط بازی را پیدا نکرد تا اینکه بعد از مصدومیت کفشگری در بازی با نفت، بالاخره دهنوی بعد از ۱۰ هفته فیکس شد.
دهنوی در مصاف با فولاد در اهواز ۹۰ دقیقه در زمین بود و در روز باخت سرخ ها نمایش متوسط و زیر متوسطی ارائه کرد اما در مصاف با استقلال و دیدار با گسترش فولاد هرگز به میدان نرفت.
حالا و در بازی جام حذفی مقابل فولاد پرسپولیس رضا حقیقی را به خاطر محرومیت ناشی از دریافت دو کارت زرد در اختیار ندارد و ظاهرا دایی مجبور است دهنوی را یک بار دیگر در اهواز در ترکیب اصلی قرار دهد.
باید دید شماره ۵ پرحاشیه در این مسابقه کاری خواهد کرد تا دوباره اعتماد دایی را جلب کند و تا پایان فصل و حتی با بازگشت رضا حقیقی از ترکیب اصلی بیرن نرود یا نه.