ملت ایران:رضا قوچان نژادˈمهاجم آینده تیم ملی فوتبال ایران دررقابت های لیگ فوتبال بلژیک هر دو گل تیم دسل اسپورت را به ثمر رساند.
تیم دسل اسپورت با این دو گل توانست جلوی شکست را بگیرد و مقابل حریفش به تساوی دست یابد. قوچان نژاد پیش از این مسابقه با تیم ملی ایران تمرین کرده بود و قرار بود تیم ایران را در دیدار دوستانه مقابل اردن وسپس لبنان همراهی کند، اما به دلیل صادر نشدن پاسپورت این فرصت را از دست داد. قوچان نژاد در فصل گذشته به عنوان بهترین گلزن رقابت های لیگ بلژیک انتخاب شد اما نتوانست مانع از سقوط تیمش از لیگ دسته یک شود. وی اخیرا قراردادی را با تیم استاندارد لیژ امضا کرده است اما توافق شده که تا تعطیلات زمستان در باشگاه قدیمی اش بماند.

ˈعلیرضا حقیقیˈ که در عضویت تیم روبین قازان روسیه قرار دارد نیز در رقابت های این هفته بالاخره توانست در ترکیب ۱۸ نفره بازیکنان قرار بگیرد اما در جریان شکست صفر بر یک این تیم مقابل لوکوموتیو مسکو، به عنوان دروازه بان ذخیره نیمکت نشین باقی ماند.
قبل از آن و در روز جمعه نیز ˈامید نظریˈ بازیکن تیم انگل هولم سوئد در جریان شکست ۲ بر صفر این تیم برابر اوسترز در نیمه دوم به میدان رفت اما تیمش قبل از آن با این نتیجه شکست خورده و ۱۰ نفره شده بود.
اما دراسپانیا ˈمسعود شجاعیˈ یکبار دیگر توسط سرمربی اوساسونا بازی داده نشد گرچه اوساسونا سرانجام با تساوی برابر مایورکا اولین امتیاز خود در فصل جاری را گرفت.

در انگلیس ˈاشکان دژاگهˈ همچنان به دلیل آسیب دیدگی نیمکت نشین است.

ایرنا