ملت ایران:می‌گویند کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی با بازیکنان بسیار جدی است. در چند نوبت نیز بارها به انتقاد از بازیکنان پرداخته‌ اما نه در رسانه‌ها، بلکه در رختکن. حالا نیز خبر رسیده، کارلوس کی روش در بین دو نیمه بازی لبنان و ایران، به شدت از بازیکنان تیم ملی انتقاد کرده است.

او که بعد از بازی قطر به دروازه‌بان و همچنین مدافع‌های تیم ملی تاخته بود، بین دو نیمه این بازی نیز در رختکن به انتقاد شدید از مدافعان تیم پرداخت و گفت: «این چه وضعی است؟» او همچنین به سید‌مهدی رحمتی گفت: «توقعات از تو بیشتر است.» او از مهاجم‌های تیم ملی نیز خواست که جنگنده‌تر و با دقت‌تر ظاهر شوند و در نیمه دوم، اشتباهات نیمه اول را جبران کنند.

شاهدان می‌گویند، کی‌روش با عصبانیت شدید به انتقاد از بازیکنان پرداخت. در پایان بازی نیز، در حالی‌که تصور می‌شد سرمربی تیم ملی بابت این شکست دوباره از بازیکنان انتقاد کند، آرام در رختکن ظاهر شد و رو به بازیکنان گفت: «چرا زانوی غم ‌بغل کرده‌اید؟ ‌ باختیم. هر‌چند معتقدم استحقاقش را نداشتیم ولی باید بهتر بازی می‌کردیم. هنوز دیر نشده و ما راه زیادی در پیش داریم.»

او اضافه کرد: «۵ بازی در پیش داریم با ۱۵ امتیاز. بهتر است به جای ناراحتی به فکر بازی‌های بعدی باشید. در فوتبال این اتفاق‌ها می‌افتد. مهم این است خود را از نظر روحی تقویت کنیم.»

شنیده ها