ملت ایران:علی داییو تیمش بازی را مساوی کردند و حالا با توجه به اختلاف ۴ امتیازی با استقلال این دایی و شاگردانش هستند که به خاطر این نتیجه بیشتر از حریف سنتی تحت فشار قرار خواهند گرفت.
در این میان برخی با توجه به ریز شدن در نوع بازی پرسپولیس و نمایش فنی این تیم این سوال را مطرح می کنند که چرا دایی برای رسیدن به گل و برتری در این مسابقه اصلا تعویضی انجام نداد و تغییری در تیمش به وجود نیاورد؟
هر چند علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی جواب سر بالایی به خبرنگاران درباره تعویض نکردنش در طول مسابقه داده اما شاید اگر اخلاق دایی آنطور نبود که همیشه بوده این سوال را مطرح می کرد که «چه کسی را به بازی می فرستادم؟ چرا و جای کدام بازیکن؟»
عناصر تهاجمی پرسپولیس روی نیمکت تنها محسن مسلمان، محمد عباس زاده و فرزاد حاتمی بودند. از وضعیت بازی نکردن مسلمان هیچ کس خبر ندارد اما دو بازیکن دیگر مهاجم نوک بودند و وقتی مثل سیدصالحی توپی به آنها نمی رسید شاید آنها هم در صورت حضور در زمین عملا کارایی نداشتند.
هر چد در این خصوص نمی توان پیش داوری کرد و شاید حتی بازیکن گمنامی مثل عباس زاده یا فرزاد حاتمی که برای این بازی انگیزه کافی هم داشت، می توانستند گره کار را باز کنند اما دوست داریم بدانیم شما اگر جای علی دایی بودید با توجه به فرم بازی تیم تان و حریف و ابته نحوه تلاش بازیکنان داخل زمین تغییری در ترکیب می دادید؟ کدام بازیکن جای کدام بازیکن وارد میدان می شد و البته چرا؟