ملت ایران: پس از پایان دربی کسل کننده ۷۸ ام بازیکنان استقلال کمترین از تیم حریف در میکسد زون حاضر شدند و با خبرنگاران مصاحبه کردند. آبی ها از نتیجه به نسبت رضایت داشتند و در صحبت های خود عنوان می کردند که با توجه به شرایطشان در جدول نیازی به برد نداشتند.
غلام نژاد
اولین دربی خودم را تجربه می کردم و شرایط طوری پیش رفت که نتیجه مساوی شود. هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند اما نتوانستند از آنها به خوبی استفاده کنند. پرسپولیسی ها در نیمه دوم رو به بازی مستقیم آوردند و کار ما را کمی سخت کرد.
عمران زاده
چه بگویم بازی بدون گل تمام شده است در حال رفتن به مشهد هستم و وقتی که برگردم در مورد دربی صحبت خواهم کرد.

ماجدی
ما می خواستیم که در کورس بمانیم و یک امتیاز هم کمک مان می کند. ما در طول بازی موقعیت های خوبی را روی دروازه پرسپولیس خلق کردیم. بازی متعادلی بود و اینطور نبود که پرسپولیس یکپارچه حمله باشد.
خسرو حیدری
بازی های پرسپولیس و استقلال همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد و هر دو تیم می آیند که ابتدا نبازند. فکر می کنم در این مسابقه استقلال در نیمه ی اول بهتر بود اما پرسپولیسی ها در نیمه ی دوم بازی بهتری نسبت به ما انجام دادند.
قبول دارم که استقلال به برد این مسابقه خیلی نیاز جدی نداشت و ما خوشحالیم امتیازات بین دو تیم تقسیم شد.
این که از قبل می گویند داربی حتما مساوی می شود را نمی توانم بپذیرم؛ چون هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند. به هر حال حساسیت های این مسابقه باعثمی شود هم پرسپولیس و هم استقلال با احتیاط بیشتری بازی کنند.