به گزارش ملت ایران به نقل از گل، در مصاحبه های سریالی محمد رویانیان طی روز های گذشته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به یک نکته جالب اشاره کرد که شاید در هیاهوی برخی مسائل حاشیه ای گم شد. رویانیان در بخشی ازحرفهایش به این مساله اشاره کرد که درفصل آینده یک مربی جوان ایرانی هدایت پرسپولیس را برعهده می گیرد.

بعد از این اظهارنظر گمانه زنی ها در مورد مربیان جوان ایرانی مورد وثوق رویانیان آغاز شد اما حواس هیچکس به این نبود که قرارداد مانوئل ژوزه دوساله است و حتی اگر این پیرمرد پرتغالی تا پایان فصل جاری در راس کارباقی بماند برای فصل آینده باید تیم را تحویل یک جوان ایرانی بدهد.

درگمانه زنی پیرامون مربیان جوان ایرانی که سابقه پرسپولیسی هم دارند نمی توان به نام های زیادی رسید. شاید مهم ترین گزینه در این جمع یحیی گل محمدی سرمربی تا اینجا موفق صبای قم باشد که البته او نیز دیگر چندان جوان نیست و چنانچه ملاک از مربی جوان مربیانی مثل ویلاش بواش تاتنهام یا لوییس انریکه باشد آقا یحیی هم ازدایره مربیان جوان خارج می شود.

با این حال چنانچه رویانیان بخواهد به طیف مربیان نسبتا جوان آرام، بی حاشیه و علم گرا رو بیاورد به غیراز یحیی گلمحمدی، حسین عبدی و محمد خاکپور می توانند گزینه های مناسبی باشند که ظاهرا رویانیان اخیرا باعبدی تماس هایی داشته و تا درباره آینده پرسپولیس و برنامه ریزی های تیم داری با او صحبت کرده است که این صحبت ها در صورت بازگشت عبدی از دوبی احتمالا به صورت جدی تر پیگیری خواهد شد.

در عین حال هر دو گزینه فوق مورد وثوق محمد مایلی کهن هستند واین پیشکسوت پرسپولیس که بارها اعلام کرده حق او سرمربیگری پرسپولیس بوده ازاین چهره های متین حمایت خواهد کرد.

البته برای این اتخاب ها یک مانع بزرگ به نام علی پروین وجود دارد چرا که نفراتی مثل خاکپور، عبدی و گل محمدی در طیف مربیان مورد علاقه پروین نمی گنجند واگر بنا به دخالت او در این کار باشد و رویانیان به او حق دخالت دهد پرسپولیس از داشتن یک مربی جوان و بدون هیاهوی ایرانی باز می ماند.

با این حال هنوز بحثدر خصوص اصل ماجرا وجود دارد و اینکه رویانیان چطور در این شرایط درباره تکلیف نبمکت رهبری تیم در فصل آینده چنین اظهار نظر عجیبی داشته است.

شاید این گوشه ای از نقشه های رویانیان برای فصل آینده باشد که ناخواسته لو رفته است شاید هم اوخواسته مدتی رسانه ها را سرکار بگذارد!