ملت ایران:ذوب آهنو فولاد در شرایطی روز پنج شنبه همین هفته به دیدار یکدیگر می روند که هر دو تیم در هفته گذشته با شکست مدعیان لیگ روزهای خوبی را پشت سر گذاشتند و همین بهبود شرایط روحی و روانی در نزد بازیکنان دو تیم می تواند یکی از زیبا ترین بازی های این هفته لیگ را رقم بزند.
اما ذوب آهنی ها قبل از نبرد با فولاد یک رکورد عجیب و صفر درصدی در تقابل با تیم های خوزستانی به جا گذاشته اند و علاوه بر اینکه هنوز امتیازی از اهوازی ها نگرفته اند بلکه هنوز موفق به گلزنی مقابل تیم های فولاد و استقلال خوزستان هم نشده اند.
ذوب آهنی ها در افتتاحیه نیم فصل اول در گرمای اهواز با دو گل مغلوب استقلال خوزستان شدند و در هفته هشتم باز هم با یک گل به فولاد باختند تا در دو بازی خودشان در شهر اهواز با دستی خالی زمین را ترک کنند.
این روند در دور برگشت هم ادامه پیدا کرد و شکست دوباره ذوب آهن مقابل استقلال خوزستان در اولین هفته نیم فصل دوم همچنان این روند صفر درصدی را ادامه داد.
اما ذوب آهن این بار با مجتبی تقوی یک فرصت دیگر دارد و باید در روز پنجشنبه با شکست دادن فولاد هم به تیم های خوزستانی گل بزند و هم از آنها امتیاز بگیرد تا هم به سپاهان کمک کرده باشد و هم صعودی دیگر را در جدول رده بندی تجربه کند