ملت ایران: کریسرونالدو، ستارهرئال مادرید، فاش کرد که بعد از صحبت هایی که در تابستان گذشته با ریو فردیناند انجام داد، برای بازگشتن بهمنچستریونایتدوسوسه شده بود.
فردیناند به تازگی اعلام کرده بود که در تابستان دائما با رونالدو در تماس بود و او را تشویق کرد که به جای تمدید قرارداد با رئال مادرید، به منچستریونایتد برگردد.
ستاره پرتغالی که شب گذشته برای دومین بار برنده توپ طلا شد، فاش کرد که بعد از صحبت هایی که با مدافع انگلیسی داشت، به طور جدی به بازگشت به منچستریونایتد فکر کرد.
او به خبرنگاران گفت: " من به بازگشت به منچستریونایتد فکر کردم. آنها همچنان در قلب من هستند. این باشگاهی است که من شش سال در آن بازی کردم و عاشق آن هستم. من دوستان زیادی در این باشگاه دارم و برای آنها بهترین ها را آرزو می کنم.
من خیلی با ریو صحبت کردم. ریو یکی از دوستان فوق العاده من است. ما سال ها در کنار هم برای منچستریونایتد بازی کردیم و وقتی در منچستر بودم، همسایه هم بودیم. او آدم فوق العاده ای است و تلاش کرد نظر من را تغییر بدهد. "
رونالدو همچنین تاکید کرد بعد از بردن دومین توپ طلا، اکنون به کسب موفقیت با پیراهن رئال مادرید و تیم ملی پرتغال فکر می کند.
" من تمام تلاشم را خواهم کرد تا با رئال و تیم ملی پرتغال به جام های مختلف برسم.
این فصل برای من یک چالش است. سال گذشته فوق العاده بود. بسیار سخت و پرتنش بود. من گل های زیادی به ثمر رساندم؛ ۶۹ گل برای رئال مادرید و کمک کردم تا تیم ملی به جام جهانی برسد.
این به من انگیزه داد تا بیشتر کار کنم و در آینده بهتر شوم. اینکه چند روز بعد از درگذشت اوزه بیو به توپ طلا رسیدم، معنای زیادی برای من دارد.
من این جایزه را به او تقدیم می کنم و همین طور به هم تیمی هایم. این متعلق به اوزه بیو، هم تیمی ها و همه کسانی است که من را دوست دارند. مطمئنم که اوزه بیو از آسمان شاهد این اتفاق فوق العاده برای یک بازیکن پرتغالی بود. "