به گزارش ملت ایران به نقل از گل: درست بعد از سوت پایان ال کلاسیکوی برگشت در سوپر جام اسپانیا در میانه میدان اتفاق جالبی افتاد که شاید از نگاه اهالی فوتبال هم دور مانده باشد.

در این لحظه در حالی که دوربین تلویزیونی به میانه زمین آمده بود تا تقابل بازیکنان دو تیم بارسلونا و رئال مادرید را به تصویر بکشد و البته شادی رئالی ها را برجسته کند وقتی کریس رونالدو به تیم داوری رسید تا به آنها خسته نباشید بگوید مسی هم در میانه میدان حاضر شد و همزمان با کریس با تک تک اعضای تیم داوری خوش بش کرد.

در عین حال مسی و کریس با بی تفاوتی و سردی خاصی از مقابل هم عبور کردند بدون اینکه با هم دست بدهند. البته به نظر می رسید کریس منتظر این بود تا مسی دستش را به سوی او دراز کند اما این اتفاق از سوی ستاره بارسلونا نیفتاد.

در نگاه اول اینطور به نظر می رسید که شاید مسی به خاطر باخت تیمش و از دست دادن یک جام اینقدر ناراحت بود شاید هم رقابت با کریس برای دریافت توپ طلای اروپا باعثاین سردی شده بود تا مسی حتی آن برخورد ظاهری دیدارهای گذشته را با ستاره رئال مادرید نداشته باشد، اما عجیب اینکه مسی لحظاتی بعد از این اتفاق با بیشتر بازیکنان رئال مادرید خوش و بش کرد و آنها را در آغوش کشید تا نشان دهد حساب کریس رونالدو و پپه از سایر بازیکنان مادریدی برای او جداست.

جالب تر اینکه سردی روابط این دو ابر ستاره فوتبال دنیا در مراسم اهدای توپ طلای اروپا هم به وضوح دیده شد بطوری که کریس و لئو با وجود اینکه دقایقی طولانی با هم بودند اما هرگز به طرف هم نرفتند و خبری از خوش و بش های ظاهری هم نبود تا مشخص شود رابطه این دو چهره بنا به دلایلی نامعلوم به سردی گرائیده است و ظاهرا قرار است این سردی ادامه داشته باشد.