نتیجه نهایی نظر سنجی از صد چهره شاغل در حوزه فوتبال:
بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۳:
کریستیانو رونالدو: ۵۳۴ امتیاز
کرسیتیانو رونالدو: ستاره پرتقالی بلاخره توانست جایزه بهترین بازیکن سال ۲۰۱۳ را از دست اهالی فوتبال ایران دریافت کند. رونالدو که در طول سالهای اخیر رقابت تنگاتنگی با مسی داشته است، در چهار سال گذشته نتوانسته از پس رقیب خود برآید. ولی مصدومیت مسی در این فصل کمک زیادی کرد تا رونالدو با درخشش خیره کننده اش در ترکیب رئال و تیم ملی پرتقال بتواند نظر کارشناسان و اهالی فن را به خود جلب کند
فرانک ریبری: ۲۸۰ امتیاز



لیونل مسی: ۲۵۳ امتیاز
بهترین مربی جهان در سال ۲۰۱۳:


یوپ هاینکس: ۳۰۷ امتیاز
تحقیر کردن بارسا با ۷ گل در مجموع رفت و برگشت تا قبل از بازی بایرن مونیخ با بارسلونا شاید بیشتر شبیه یک طلیف می ماند. ولی هاینکس توانست بایرن را به چنین جایگاهی برساند و البته ارزش کار او وقتی بیشتر نمایان می شود که بدانیم او از چند ماه قبل می دانسته فصل بعد جایی در بایرن ندارد و جانشینش هم انتخاب شده بود. هاینکس بعد از موفقیت های بی شمارش با بایرن مونیخ از دنیای مربیگری خداحافظی کرد.
پپ گواردیولا: ۲۲۹ امتیاز
یورگن کلوب: ۲۱۰ امتیاز


بهترین باشگاه جهان در سال ۲۰۱۳:
بایرن مونیخ: ۴۰۶ امتیاز
با بلایی که باوارایی ها در نیمه نهایی بر سر بارسا آوردند می شد حدس زد هیچ اتفاقی جلوی انتخاب بایرن به عنوان بهترین تیم سال را نمی گیرد. قهرمانی در تمام جامهای موجود در سال ۲۰۱۳ برای این تیم نشان می دهد عنوان بهترین باشگاه سال برازند هیچ تیمی جز بایرن نیست.
رئال مادرید: ۱۹۷ امتیاز
بورسیا دورتموند: ۱۸۳ امتیاز
بهترین تیم ملی جهان در سال ۲۰۱۳:


اسپانیا: ۳۸۳ امتیاز
پس از چند قهرمانی پیاپی در جام جهانی و بازیهای یورو، اسپانیا توانست محبوبیت زیادی بین اهالی فوتبال به دست بیاورد که حتید ر سال ۲۰۱۳ که تنها اتفاق مهم فوتبالی اش در سطح ملی، بازیهای مقدماتی جام جهانی است، اسپانیا بازهم بهترین تیم ملی انتخاب شود.
آلمان: ۳۰۳ امتیاز
برزیل: ۲۰۴ امتیاز