ملت ایران:پولنداد ردش کردند. مهرداد بایرامی بازیکنتیمامیدهایپرسپولیسبود و ظاهرا به دلیل امتناع پرداخت حق بازی یعنی پولی که در رده تیم های پایه به شدت باب است از تیم امید پرسپولیس جدا شد. متاسفانه از این قبیل پول ها به کرات و بسیار در لیگ های دسته پایین و یا مسابقات رده های پایه مثل نقل و نبات رد و بدل می شود.
مهرداد بایرامی همان مردی که امروز با زدن ۱۰ گل در صدرجدول گلزنان برتر پرسپولیس است مثل بسیاری از بازیکنان امید پرسپولیس و سایر رده های پایه به علت بی توجهی از پرسپولیس جدا شده و به تیم های دیگر رفت تا سرخپوشان احیانا برای جلب مجدد او مجبور شوند سر کیسه را شل کرده و به بدهی های میلیاردی خود بیفزاید. در ۱۵ سال گذشته نفرات بسیاری بازیکن پرسپولیس در رده امیدها بوده و به آسانی از کف این تیم رفتند.
اگر مردان پایه استقلال مثل آشوبی، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری و… سال ها بعد به استقلال برگشتند معمولا پرسپولیسی های قدیمی دیگر سرخپوش نمی شوند. به این اسامی نگاهی کنید؛ محسن بیاتی نیا، حسین پاشایی، هادی عقیلی، وحید طالب لو، خسرو حیدری، امیرحسین فشنگچی، محمد پروین، میلاد نوری، امیرحسین ایپکجی، محسن الیاسی و… این ها فقط تعدادی از بازیکنان تیم های پایه پرسپولیس بودند که در تیم های مختلف لیگ گم شدند.