ملت ایران: دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر با حاشیه‌های عجیبی همراه بود.

پیش از آغاز بازی مربیان دو تیم با دسته گل به سوی یکدیگر رفتند. همچنین محمد قاضی بازیکن سابق تیم فولاد خوزستان به سمت نیمکت ذخیره های تیم فولاد رفت و از سوی دیگر علی کریمی که در نیمه نخست نیمکت نشین بود در کنار زمین به سوی معلولان کنار زمین رفته و دقایقی را پیش آنها بود.

سر حسین فرکی را شکستند!+عکس

*دقیقه ۱۰ بازی امیرحسین فشنگچی بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل مصدومیت شدید مربیان تیم پرسپولیس را وادار به یک تعویض اجباری کرد و به جای او نقی زاده بازیکن جدید این تیم وارد میدان شد.

* پس از گل پرسپولیس و خوشحالی نیمکت نشینان این تیم، از میان تماشاگران به سوی نیمکت فولاد خوزستان یک تکه سنگ پرتاب شد که با برخورد به سر سرمربی تیم فولاد او را نقش بر زمین کرد. پس از این صحنه بین هواداران دو تیم روی سکوها درگیری فیزیکی بوجود آمد و چند دقیقه‌ای بازی متوقف شده بود. درگیری و تشنج در کنار زمین و سکوها تا ۱۰ دقیقه بعد از گل پرسپولیس ادامه داشت به گونه ای که دیگر عکاسان و فیلمبرداران بیشتر از بازی توجهشان به نیمکت و سکوها بود. پس از صحنه‌ای که برای حسین فرکی بوجود آمد جلال مرادی نماینده فدراسیون با عکاسان کنار زمین که قصد داشتند از این صحنه نادر عکس بگیرند درگیر شده و مانع عکس گرفتن آنها شدند.

ایسنا