به گزارش ملت ایران به نقل از سایت گل: بایرن مونیخ در اولین دیدار فصل جدید رقابت های بوندس لیگا موفق با سه گل، میزبانش، گروتر فورت را شکست دهد

دو تیم بازی را بسیار کند و محتاطانه آغاز کردند و در دقیقه ۸ بود که اولین موقعیت ایجاد شد اما ضربه توماس مولر به کنار دروازه گروترفورت برخورد کرد. موقعیت بعدی نصیب ماندزوکیچ شد اما ضربه آکروبیاتیک او راهی به چهارچوب دروازه میزبان نداشت.

بعد از این دو موقعیت بایرنی ها کاملا کنترل بازی در اختیار گرفتند و ضربه آزاد هاینریش اشمیتگال در دقیقه ۱۳، یکی از معدود موقعیت های تیم میزبان بود.

علی رغم در اختیار داشتن توپ و میدان، بایرنی ها در ایجاد موقعیت گلزنی چندان موفق نبودند. در واقع این خط دفاعی منظم و سازماندهی شده حریف بود که اجازه کار به بازیکنان بایرن می داد.

اما سرانجام در دقیقه ۴۳ توماس مولر، در شلوغی جلوی دروازه گروترفورت، توپ را به سقف دروازه حریف کوبید و تیمش را پیش انداخت. نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم شرایطی مانند نیمه اول داشت واین تیم بایرن بود که ریتم بازی را دیکته می کرد. در مقابل بازیکنان گروتر فورت هم تلاش می کنند مانع نزدیک شدن بازیکنان حریف به دروازه شان شوند اما این بار چندان موفق نبودند وبایرنی ها خیلی زود به گل دوم رسیدند.

نفوذ آرین روبن و سانتر او به داخل محوطه جریمه، با دفع ناقص دروازه ان گروترفورت همراه بود اما ماندزوکیچ در موقعیتی مناسب خود را به توپ رساند و گل دوم بایرن را به ثمر رساند.

بازی خوب روبن ادامه پیدا کرد و او در فاصله ۱۰ دقیقه مانده به پایان دیدار بار دیگر پایه گذار گل سوم تیمش بود. نفوذ و سانتر ستاره هلندی، این بار با اشتباه بازیکن حریف همراه شد و یک گل به خودی شکل گرفت.

در دقایق پایانی کلودیو پیزارو یک موقعیت طلایی گلزنی را از دست داد تا در نهایت بازی با همان نتیجه ۳-۰ به پایان برسد.