ملت ایران: بعید است تصور کنیم ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی با فولاد چیزی جز این خواهد بود: نیلسون کوریا جونیور، محسن بنگر، سید جلال حسینی، میثم حسینی، حسین ماهینی، قاسم دهنوی، محمد نوری، پیام صادقیان، محسن مسلمان، محمدرضا خلعتبری و سیدمهدی سیدصالحی.
در شرایط فعلی محرومیت رضا حقیقی و مهرداد کفشگری دو هافبک تدافعی اصلی دایی باعثخواهد شد دو راس مثلثمیانی پرسپولیس بهم بریزد و ظاهرا گزینه دیگری در دسترس نیست تا گمانه زنی ها بیشتر شود.
با این حساب پرسپولیس هیچ هافبک میانی روی نیمکت نخواهد داشت چرا که دایی مدت هاست عملا مارکو شپانوویچ را از تیمش کنار گذاشته و شاید اگر پولادی و عالیشاه در لیست ۱۸ نفره قرار بگیرند دایی برای چیدمان نیمکت تیمش مشکلی نداشته باشد.
پرسپولیس به غیر از ۱۱ نفر اصلی بالا نفراتی مثل رضا محمدی و امیر عابدزاده(دروازه بان)، علیرضا نورمحمدی و محمد حسین کنعانی(مدافع میانی)، مهرداد پولادی(مدافع چپ)، امید عالیشاه، میلاد کمندانی، حمیدرضا علی عسگر و محمد مهدی الهایی(بال کناری)، محمد عباس زاده و فرزاد حاتمی(مهاجم نوک) را در اختیار دارد که از این جمع ۱۱ نفره باید ۷ نفر روی نیمکت بنشینند که هیچ کدام هافبک میانی نیستند و مشخص نیست اگر یکی از هافبک های تدافعی تیم مصدوم یا اخراج شود دایی چه تصمیمی خواهد گرفت. در این شرایط با توجه به غیبت هافبک میانی روی نیمکت تغییر سیستم تنها راه چاره است که باید دید دایی در شرایط خاص به آن تن می دهد یا نه. البته پرسپولیس باید خوش شانس باشد که در این دیدار خارج از خانه و حساس این شرایط خاص پیش نیاید.
البته یک سوال جدی تر را هم می توان مطرح کرد و آن اینکه اگر نوری و دهنوی که مدت هاست از ترکیب اصلی بیرون رفته اند، نمایش خوبی ارائه نکنند و مثلثجدید شکل گرفته در میانه میدان پرسپولیس کارایی لازم را نداشته باشد آن وقت دایی چه کار خواهد کرد و آیا دل به تغییر سیستم و بیرون کشیدن این بازیکنان از زمین می دهد یا با آنها تا پایان ادامه خواهد داد؟