ملت ایران:استقلال خوزستان این هفته با همتای تهرانی اش استقلال تهران یک بازی حساس و جذابی را در پیش دارد. در همین رابطه با دروازه بان این تیم که قطعا روز سختی را مقابل استقلال تهران در آزادی در پیش دارد با هم می خوانیم. گفت وگو با هیگویتای وطنی یا همان پرویز کریمی بخوانید.
بازی با استقلال؟
قطعا بازی هایی که پخش تلویزیونی است برای همه بازیکنان جذاب است. چه برسد که آن بازی با استقلال تهران در آزادی باشد. استقلالی ها در این چند هفته توانسته اند برخلاف رونده بازی نتیجه لازم را بگیرد، اما ما گول این چیزها را نمی خوریم و می دانیم که استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی است برای همین با تمام قوا به مصاف آنها می رویم.
فکر می کنی بتوانی در این بازی بدرخشی؟
من نه تنها در این بازی بلکه در تمام بازی ها سعی می کنم بدرخشم. وقتی یک مربی آن هم آقای ویسی که همیشه سعی کرده با بازیکنان رابطه خوبی داشته باشد به تو اعتماد می کند قطعا جز کسب موفقیت برای تو راهی نمی ماند. نه تنها من بلکه همه بازیکنان سعی می کنند که برای ویسی و استقلال خوزستان بهترین بازی ها را به نمایش بگذارند. بله من تمام سعی خودم را می کنم که در این بازی بدرخشم و به شما قول می دهم و سعی می کنم به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شوم.
پس یک جورهایی داری برای مهاجم استقلال کری می خوانی؟
کری نخواندم، هدفم را گفتم. ما همگی تلاش می کنیم که این بازی را ببریم و یک حریف دست و پا بسته نیستیم و من هم سعی می کنم به عنوان دروازه بان تیم اگر با صلاحدید آقای ویسی در زمین باشم بهترین بازی خود را به نمایش بگذارم.
جایگاه استقلال خوزستان را در این فصل کجا می بینید؟
تیم ما پتانسیل بالایی دارد ولی من واقع بینانه به قضیه نگاه می کنم. ما نه سقوط می کنیم و نه می توانیم قهرمان شویم سهمیه بگیریم. اما سعی می کنیم به عنوان یکی از بهترین تیم ها نمایش خوبی از خودمان به نمایش بگذاریم و تا هفته آخر تلاش می کنیم تا جدول صعود کنیم.