ملت ایران: آندو تیموریان در روزهایی که استقلالی ها با کمبود بازیکن مواجه شده اند یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان آبی پوش لقب گرفته و همراه با خسرو حیدری زوج خطرناکی را در سمت راست استقلال تشکیل داده اند. مصاحبه ی اندو با سایت باشگاه استقلال را در زیر می توانید بخوانید:
*بازی با راه آهن را چطور دیدی؟
بازی خیلی سختی بود، اما خدا را شکر که توانستیم به سه امتیاز حساس این بازی رسیده و صدرنشین شویم. البته به نظرم الان با صدرنشینی کارمان خیلی سخت شد و باید خیلی حواس مان باشد که این جایگاه را در جدول از دست ندهیم. صدرنشینی در این هفته خیلی مهم است و ما سعی می کنیم با چنگ و دندان آن را حفظ کنیم.
*در بازی با راه آهن مثل دیدارهای قبل با کمبود بازیکن مواجه بودید.
بله، شرایط خیلی سخت بود و سه بازیکن بیشتر روی نیمکت استقلال حضور نداشتند اگر خدایی نکرده یکی از بازیکنان ما مصدوم می شد، آنوقت چه کار باید می کردیم فکر می کنم در این لحظه رحمتی باید می رفت در خط حمله بازی می کرد و حسینی درون دروازه قرار می گرفت.
*خود شما هم در این بازی مصدوم بودی؟
شرایطم که سخت بود و از ناحیه پا احساس درد داشتم اما خدا را شکر که توانستم با این وجود تا دقیقه ۹۰ برای استقلال بازی کنم. باید یک تشکر هم از کادرپزشکی داشته باشم که در این هفته ها خیلی تلاش کردند تا مصدومان استقلال برسند و امیدوارم از این به بعد هم کمتر بازیکن مصدوم داشته باشیم.
*چه پیش بینی از بازی با استقلال خوزستان داری؟
بازی آسانی نیست آنها یک تیم جوان و با انگیزه هستند که در دور رفت موفق به شکست دادن ما شدند با این حال ما برای حفظ صدرنشینی باید استقلال خوزستان را شکست دهیم تا فاصله خود را با دیگر رقبا یمان بیشتر کنیم.
*می توانید صدرنشینی را حفظ کنید؟
خیلی سخت به صدر رسیدیم و این اتفاق را باید به حساب تلاش بازیکنان و بلوغ فکری کادرفنی گذاشت. به نظرم وقتی تیمی با وجود کمبود بازیکن می تواند حریفان سرسخت خود را شکست دهد این نشان دهنده درک بازیکنان از خواسته های فنی است و امیدوارم همان طور که تا الان خوب نتیجه گرفتیم از این به بعد هم بتوانیم به همین شکل عمل کنیم.
*از عملکرد خودت در این فصل راضی هستی؟
خدا را شکر می کنم که توانستم رضایت هواداران و کادرفنی را جلب کنم و امیدوارم در کنار همه این ها امسال بتوانم قهرمانی دیگری را با استقلال تجربه کنم.