ملت ایران: درمراسمجشن۵۰ سالگیباشگاه پرسپولیسکه در پایان به مراسم تقدیر و تجلیل از محمد دادکان تبدیل شد، یک لوح تقدیر از سوی محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور کشورمان به پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و رئیس پیشین فدراسیون فوتبال کشورمان اهدا شد. پس از اهدای این لوح به دادکان متن تقدیرنامه برای حاضرین قرائت شد.

* همچنین حشمت مهاجرانی پیشکسوت فوتبال کشورمان و چند نفر دیگر هدایا و تقدیرنامه‌هایی برای تجلیل از دادکان به مراسم فرستاده بودند که این هدایا به وی اهدا شد.

* حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین که در این مراسم حاضر شده بود، اعلام کرد تابلو ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس را خریداری می‌کند تا به دادکان هدیه کند. هدایتی اعلام کرد پول تابلو را هم به حساب باشگاه پرسپولیس واریز خواهد کرد. در این میان علی ضیاء مجری برنامه از هدایتی خواست ۳۰۰ میلیون تومان بابت این تابلو بدهد که رویانیان به این موضوع اعتراض کرد و گفت: «۳۰۰ میلیون تومان بی انصافی است!» در نهایت این تابلو با قیمتی نا معلوم به هدایتی فروخته شد.

* علی ضیاء مجری مراسم چندین بار از رویانیان ناراحت شد و از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواست به او اجازه بدهد خودش برنامه را پیش ببرد. رویانیان هم بعد از صحبت با ضیاء شال قرمزی را دور گردن او انداخت و از مجری مراسم دلجویی کرد.