این روز‌ها رضاعنایتیمهاجم کهنه کار صبا و آرشبرهانیمهاجم نیمکت نشیناستقلالروابط نزدیکی با یکدیگر پیدا کرده‌اند به گونه‌ای که غالبا با هم دیده می‌شوند. عنایتی و برهانی البته یک فصل مشترک جالب با هم دارند. اول اینکه هر دو استقلالی‌اند و دوم اینکه مغضوب امیر قلعه نویی هستند!

دو مهاجم روزگاری جزو بازیکنان مورد اعتماد و نزدیک به سرمربی استقلال محسوب می‌شدند اما بروز برخی از اتفاقات عجیب سبب شده که هر دو از چشم امیر بیفتند.

از همین رو این دو بازیکن بواسطه همین مشکل عجیب بیش از گذشته با یکدیگر اخت گرفته و تبدیل به دوقلوهای جدید فوتبال ایران شده‌اند.

بر همین اساس عنایتی و برهانی با هم عهد بسته‌اند تا در فصل آینده به هر شکل ممکن کنار یکدیگر توپ زده و و خیلی چیز‌ها را ثابت کنند! با توجه به اینکه شنیده می‌شود احتمالا فصل آینده امیر قلعه‌نویی از استقلال جدا می‌شود و دیگر سرمربی استقلال نخواهد بود، برهانی و عنایتی هم روی این اتفاق احتمالی حساب باز کرده‌اند و تصمیم گرفته‌اند تا فصل آینده در استقلال در کنار هم بازی کنند و زوج مخوفی در خط حمله آبی‌ها تشکیل بدهند.

البته این تنها قول و قرار برهانی و عنایتی نیست و قرار است اگر قلعه نوعی در استقلال بماند، برهانی و عنایتی فصل آینده هر دو به یک تیم شهرستانی بپیوندند تا پروژه مشترک خود را در آن تیم اجرا کنند!