ملت ایران: بهادر عبدی پس از شکست یک بر صفر راه آهن مقابل استقلال به شدت از داور مسابقه انتقاد کرد. وی در این خصوص گفت: در مصاحبه های قبلی هم گفتم که تیم هایی که مقابل استقلال و پرسپولیس بازی می کنند مجبورند ساکت باشند. در جریان همین بازی هم به عنوان کاپیتان یکی دو بار با داور صحبت کردم که البته داور با من بد صحبت نکرد اما زمانی که بازیکنان گمنام ما با او صحبت می کردند، با لحن بدی جواب آنها رامی داد و این در حالی بود که بازیکنان بزرگ استقلال هر جور که دلشان می خواست با داور صحبت کرده و حتی به او توصیه هم می کردند.
حتی در یک صحنه دو مدافع این تیم به شوخی کلماتی را به کار بردند که به هیچ وجه قشنگ نبود و مطمئنم که داور بازی که مثل من در یک قدمی آنها قرار داشت، هم این صحبت ها را شنید. اما متاسفانه آنها را نشنیده گرفت. البته عمدی وجود ندارد و چون ما تیم کوچکتر و کم تماشاگری هستیم این اتفاقات علیه ما می افتد و مطمئن باشید که اگر این دو مدافع در تیم ما بودند هر دو اخراج می شدند. هر چند که داور گفت این کلمات را نشنیده است.
امیدوارم این اتفاقات علیه راه آهن دیگر تمام شود و حداقل در ۹ هفته باقیمانده داوران دیگر علیه ما سوت نزنند. ما می توانیم با چند بردی که خودمان می آوریم به وضعیت مان در جدول سر و سامان دهیم وای کاش باز هم اتفاقات داوری یقه ما را نگیرد.
بازداشت زنجانی و احتمال پرداخت نشدن حقوق بازیکنان:امیدوارم مشکلی بوجود نیاید تا جایی که می دانم مسئولان راه آهن نیز تاکید کرده اند این موضوع مشکل ساز نیست البته بهتر است ابتدا به اوضاع خود در جدول سروسامان دهیم.