یکی از مسوولان پرسپولیس: پیشنهاد نکونام 4 میلیارد تومان بود

سایت گل – بخش مهمی از سوالات خبرنگاران از جواد نکونام در مورد رقم دقیق پرداختی استقلال به باشگاه اوساسونا بود اما نکو با اعلام این نکته که بیشتر از سقف قرارداد پول گرفته به نوعی از کنار این رقم گذشت. این در شرایطی است که البته درباره هیچ کدام از قرارداد سنگین لیگ برتری شفاف‌سازی نشده است.
به گزارش سایت گل در حالی که به نظر قبل از نکونام محمدرضا خلعتبری و کریم انصاری‌فرد گرانترین بازیکنان امسال لیگ برتر بودند نکونام با قراردادی سنگین حدنصاب جدیدی را برای لیگ ایران خلق کرده است. نکونام به گفته یکی از مسوولان باشگاه پرسپولیس در مذاکره با سرخپوشان رقمی حول و حوش ۴ میلیارد مطرح کرده است. این مسوول در پاسخ به اینکه آیا نکونام این رقم را به عنوان سنگ بزرگ مطرح نکرده تا پرسپولیسی‌ها قید را وی بزنند، اینطور جواب داد: «‌به هر حال آقای نکونام مشتریانی از لیگ‌های مختلف داشتند و این رقم با توجه به ارزش ایران در بازار جهانی چیز عجیبی نیست اما پرداختش صلاح باشگاه پرسپولیس نبود و ایجاد اختلاف می‌کرد.»
این مسوول که بر افشا نشدن نامش تاکید داشت نکونام را یکی از بهترین بازیکنان فعلی ایران ارزیابی کرد که تاثیر مثبتی بر لیگ ایران خواهد گذاشت.
نکو یکی از سوژه‌های اصلی اولین برنامه نود در فصل جدید خواهد بود، برنامه‌ای که امشب روی آنتن می‌رود.