به گزارش شنیده ها ملت ایران به نقل از سایت گل، عصر امروز یک خبر غافلگیر کننده که از بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال حکایت می کرد، هیات فوتبال تهران را تکان داد. در این مورد گفته می شد،، علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال، امیر قلعه نویی را متقاعد کرده که موضوع مذاکره با فرهاد مجیدی دوباره روی میز قرار بگیرد.

استقلالی ها بخوانند!

فتح‌الله‌‌زاده گفته بود: طی جلسه‌ای که امروز با قلعه‌نویی داشتم ایشان آمادگی خود را برای جذب فرهاد مجیدی و بازگشت این بازیکن به استقلال اعلام کرد و از ما خواست تا با این بازیکن مذاکره کنیم. قلعه‌نویی اعلام کرد که منافع باشگاه برایش در اولویت قرار دارد و از همین رو از ما خواست تا مقدمات بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال فراهم شود.

مجیدی به پیشنهاد تراکتورسازی و مس کرمان، ملوان انزلی و یکی دو تیم دیگر پاسخ منفی داده بود و با حضور برنومتسو در الوصل این شانس برای او وجود دارد که به لیگ امارات هم برود.
بعد از اخبار ضد و نقیضی که درباره فرهاد مجیدی منتشر می شد، در آخرین ساعات گفته شد که ماجرای بازگشت او به استقلال هنوز قطعی نیست و حتی بعضی ها هم به طور کلی این پروژه را پایان یافته می دانستند اما فرهاد مجیدی به خاطر اینکه فصل گذشته را در خارج از کشور بازی کرده، برای عقد قرارداد با استقلال لازم نیست که تا ساعت ۲۴ امشب حتماً در هیات حاضر شود و یک هفته فرصت دارد که این انتقال صورت گیرد.