به گزارش ملت ایران به نقل از روزنامه ایران، فوتبالیست سرشناس لیگ برتر وقتی نگهبان بیمارستانی در پایتخت اجازه نداد با خودروی مدل بالایش داخل محوطه شود وی را مورد حمله قرار داد.

این فوتبالیست در حال حاضر تحت تحقیق قضایی و پلیسی است و مرد نگهبان اصرار به مجازات وی دارد. ساعت ۳۰/۱۵ یکشنبه یکی از فوتبالیست‌ها به همراه خانواده‌اش برای ملاقات به بیمارستان شریعتی مراجعه کرده و قصد وارد شدن به داخل محوطه بیمارستان را داشته که نگهبان جوان به وی اعتراض کرد.

این فوتبالیست سرشناس وقتی در برابر اعتراض نگهبان جوان قرار گرفت و دید از ورودش جلوگیری می‌شود شروع به ناسزاگویی کرد و با پیاده شدن از خودروی آزرای سیاه رنگش در حالی که نگهبان جوان فقط مانع ورودش شده بود به وی حمله کرد.

این درحالی بود که جوان نگهبان که «امین عباسی» نام دارد وقتی در برابر ورزشکار جوان ایستاده بود بعد از ضربه سری که به گونه راستش وارد شد از هوش رفت.

گفت و گو با نگهبان بیمارستان

«امین عباسی» ۲۵ ساله به خاطر ضربه روی صورتش با گردن بسته و وجود لخته خون در سفیدی چشمش تحت مراقبت قرار گرفته است.

چند سال سابقه کار داری؟

نزدیک به ۱۲ سال است که در حراست و نگهبانی بیمارستان شریعتی کار می‌کنم.

از حادثه بگو؟

ساعت ملاقات بود و مثل همیشه حجم کارم زیاد بود جلوی در ورودی محوطه بیمارستان نگهبانی می‌دادم که خودروی آزرای سیاه رنگی جلوی در ورودی در خیابان ایستاد و زنی خواست از آن پیاده شود حتی پاهایش را از خودرو بیرون گذاشت که ناگهان از پیاده شدن منصرف شد و خودرو حرکت کرد.

چند لحظه بعد آزرای سیاه رنگ وارد پیاده‌رو پشت گیت ورودی بیمارستان شد و شروع به بوق زدن کرد وقتی دلیل بوق زدن را از راننده پرسیدم گفت که بیمار اورژانسی دارد و باید با سرعت وارد محوطه شود که من در جواب حرکاتش به راننده گفتم که با کمپوت به اورژانس نمی‌روند و دیدم چند لحظه پیش همراهانت قصد پیاده شدن داشتند که مانع پیاده شدنشان شدی و به مسیرت ادامه دادی!

وقتی راننده دید فهمیدم می‌خواهد فریبم بدهد ناگهان از ماشین پیاده شد و شروع به ناسزاگویی کرد و بدون هیچ حرفی سیلی محکمی به صورتم زد، در حالی که گیج بودم ۲ زن دیگر که در صندلی عقب نشسته بودند از خودرو پیاده شده و شروع به ناسزاگویی کردند تا آمدم آنها را آرام کنم نفهمیدم چطور راننده جوان با سر ضربه‌ای به گونه چپ صورتم زد که بیهوش شدم.

می‌دانستی راننده فوتبالیست لیگ برتری است؟

نه، من وظیفه کاری‌ام را انجام دادم و محوطه بیمارستان جای پارکینگ خودرو برای ملاقاتی‌ها نیست و اگر هم می‌دانستم راننده فوتبالیست است باز مانع ورودش به داخل محوطه می‌شدم.

از خودت دفاع نکردی؟

به خاطر شغلم در بیمارستان معمولاً ملاقاتی‌ها روحیه خوبی ندارند و همیشه با حرف‌زدن درباره نظم بیمارستان آنها را راهنمایی می‌کنم، زمان حادثه من هیچگونه بی‌احترامی‌ای نکردم و فقط مانع ورودشان شدم و بعد از سیلی‌ای که به من زد، باز سکوت کردم، اما فوتبالیست که باید جوانمرد باشد، دوباره به سمتم حمله کرد.

تا حالا برایت این‌گونه حوادثرخ داده بود؟

بله، یک‌بار حدود ۲ سال پیش ساعت ۳ شب روزهای آخر سال ۸۹ در قسمت اورژانس بودم که تعداد همراهان یک بیمار زیاد بود که مورد اعتراض پزشکان بخش قرار گرفتند، وقتی از آنها خواستم که بیرون اورژانس منتظر بمانند، ۴ جوان مرا به قصد کشت زدند.

چه زمان متوجه شدی راننده فوتبالیست است؟

بعد از ۵ دقیقه که به هوش آمدم و همکارانم جمع شده بودند، راننده خودرو خود را ورزشکار و فوتبالیست لیگ برتری معرفی کرد.

از ورزشکار جوان شکایت کردی؟

همان لحظه مأموران پلیس سررسیدند و فوتبالیست را دستگیر کردند. من از وی در کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد شکایت کردم.

قصد رضایت‌دادن داری؟

نه، چون باید طبق قوانین مجازات شود و من هیچ‌گونه بی‌احترامی به وی و سرنشینان داخل خودرو نکردم.

خانواده‌اش به سراغت نیامدند؟

از همکارانم شنیدم زن میانسالی که همراهشان بود، تا ساعت ۷ شب در محوطه راه می‌رفت و نگران پسرش بود.

می‌دانی بیمارشان در چه حالی است؟

نه، فقط می‌دانم در قسمت زنان است و فکر نکنم کسی که برای ملاقات می‌آید، باید عصبانی باشد، چون بیمار در حال درمان است و بالای سرشان نبودند.

خیلی ناراحتی؟

بله، من شکایتم را پس نمی‌گیرم و به خاطر ضربه‌ای که به من زده شد قادر به تکان دادن گردنم نیستم و سفیدی چشم چپم لخته خون دارد. واقعاً متأسفم که راننده خودرو به خاطر خودرو که جریمه نشود، به زور قصد وارد شدن داشته است.

فوتبالیست لیگ برتری در حال حاضر به خاطر حمله به نگهبان تحت تحقیق قضایی و پلیسی بوده و با سپردن وثیقه آزاد است.