ملت ایران: پیام صادقیان در دو هفته پیاپی دو پاس گل برای تیمش داد که ثمره اش ۶ امتیاز برای سرخپوشان بود. نکته جالب این دو پاس گل این بود که برای دو همبازی سابق او در ذوب آهن یعنی خلعتبری و مسلمان ارسال شد. خود او هم عقیده دارد هماهنگی خوبی با همبازیان سابق و حال حاضرش دارد:
از بازی با ملوان بگو؟
بازی خوبی بود. بر خلاف چیزی که تصور می شد اصلا بازی راحتی مقابل ملوان نداشتیم و خیلی مارا اذیت کردند ولی خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز مهم این بازی خارج از خانه را بگیریم.
پاس گل زیبایی هم دادی. در مورد صحنه گل توضیح می دهی؟
نظر لطف شماست. توپ به من رسید و یک لحظه موقعیت را برای ارسال مناسب دیدم و وقتی دیدم محمدرضا در موقعیت خوبی قرار دارد و توپ را در اختیارش قرار دادم
این از آن صحنه هایی بود که پاس گل ارزشش بیشتر از خود گل بود؟
نظر لطف شماست. چند نفر از همکارانتان هم تماس گرفتند همین را گفتند. ولی به نظر من ضربه محمدرضا هم قشنگ و استادانه زده شد.
این دومین بازی پیاپی است که پاس گل می دهی. ظاهرا پاس گل را به گلزنی ترجیح می دهی؟
بله. من اول فصل هم گفتم که بیشتر علاقه دارم پاس گل بدهم تا این که گلزنی کنم.
روی این نوع پاس تمرین کرده بودی؟
پاس بیرون پا به این شکل به نوعی شگرد من محسوب می شود.
مثلثخوبی با خلعتبری و مسلمان تشکیل دادید. همبازی بودنتان در ذوب آهن در این موضوع موثر است؟
بله صد در صد همینطور است و ما در آنجا هم با چنین ترکیبی و چنین شرح وظایفی بازی می کردیم و اشراف خوبی روی بازی هم داریم و همین موضوع به هماهنگ شدنمان در پرسپولیس کمک زیادی کرد.
بعد از برد پر گل جلوی مس کرمان همه از بازگشت پرسپولیس طوفانی خبر دادند. ولی در دو بازی اخیر بردهای خفیفی به دست آوردید. این نمی تواند زنگ خطری برای تیم شما باشد؟
نه. بلاخره در همه بازی ها که نمی توانیم با شش گل برنده از زمین خارج شویم و همین که سه امتیاز ها را می توانیم دشت کنیم و صدر جدول را حفظ می کنیم برایمان ارزش زیادی دارد.
بعد از سالها رقابت اول و دومی به دست سرخابی ها افتاد و استقلال در یک قدمی شما قرار دارد. نظرت چیست؟
حساسیت خاصی روی این موضوع ندارم. چند تیم بالای جدول هستند که بالا و پایین می شوند و همه تیم های قدرتمندی هستند. ولی فعلا ما صدر نشین هستیم و برایم مهم نیست تیم دوم استقلال باشد یا تیم دیگری
با این روند فکر می کنی بتوانی نظر کی روش را جلب کنی؟
من بازی خودم را انجام می دهم و ما بقی اش دیگر در اختیار من نیست