ملت ایران:حنیفعمران زاده که در دیدار روز گذشتهاستقلالتک گل سه امتیازی این تیم را به ثمر رساند در دیدار آینده آبی پوشان برابر راه آهن محروم خواهد بود.
این اتفاق از آنجا حائز اهمیت می شود که روز گذشته پژمان منتظری از بازیکنان استقلال خداحافظی کرد و تیم را به مقصد قطر ترک خواهد کرد. حالا با جدایی منتظری استقلال فقط حنیف عمران زاده را دارد و امیرحسین صادقی که این حسابی دست قلعه نویی را برای ادامه بازی ها خواهد بست. چه آنکه در اولین آزمون بدون حضور پژمان، حنیف هم محروم شده است.
قلعه نویی در نیم فصل سعی داشت فرشید طالبی را به خدمت بگیرد اما اطمینان از اینکه منتظری تا پایان فصل در استقلال خواهد ماند او را از خرید مدافع تراکتور منصرف کرد. پس از آنکه منتظری دوباره تصمیم به رفتن گرفت قلعه نویی حسابی مخالفت کرد اما مخالفت وی سازگار نیفتاد و آبی ها از حالا، باید در سه جبهه با دو مدافع رقابت ها را ادامه دهند. باید دید امیر برای روزهای بی مدافعش از جمله دیدار بعد با راه آهن چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد. احتمال آنکه به سبک بارسا یکی از هافبک های دفاعی اش مانند آندو و یا ساموئل را در این پست آزمایش کند وجود دارد و محمتل ترین قضیه است. باید منتظر ماند و دید ژنرال با ارتش بی دفاعش چه خواهد کرد!؟