ملت ایران:سیدجلالحسینیدر گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی ابتدا در مورد بازیپرسپولیسبرابر ملوان اظهار داشت:فاصلهبازی‌ها بسیار کم بوده و این موضوع فشار زیادی به تیم ما وارد کرده است. با این شرایط در یک بازی سخت و دشوار مقابل ملوان به میدان رفتیم. شکست دادن ملوان در زمین این تیم کار هر تیمی نیست و خدا را شکر می‌کنم که خوب بازی کردیم و ۳ امتیاز را گرفتیم.

وی در مورد عملکرد خوب خط دفاعی و دروازه‌بان پرسپولیس در فصل جاری که در ۱۳ بازی گلی دریافت نکرده‌اند، گفت: خدا را شکر که عملکرد خوبی داشتیم و فکر می‌کنم این موضوع به تمامی بازیکنان مربوط می‌شود. مهاجمان تیم و همچنین هافبک‌ها در کارهای دفاعی شرکت می‌کنند و این باعثمی‌شود تا فشار زیادی به خط دفاعی وارد نشود. وقتی برنده می‌شویم همه نقش داریم و وقتی هم شکست می‌خوریم همه مقصر هستیم. برای ما رکورد بهترین خط دفاع یا خط حمله مهم نیست و از همه مهم‌تر قهرمانی پرسپولیس است.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی‌های خوب پیام صادقیان در این تیم و پاس گل‌های دیدنی او خاطر نشان کرد: همه بچه‌ها در زمین تلاش می‌کنند و پیام هم یکی از بازیکنان خوب و آینده‌دار فوتبال ایران است. پاس‌های صادقیان را هر بازیکنی نمی‌تواند بدهد و مطمئناً او در آینده هم می‌تواند به تیم ما کمک کند. امیدوارم همه بازیکنان تا پایان لیگ عملکرد خوبی داشته باشند.

حسینی در خصوص رقابت نزدیک استقلال با پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر تصریح کرد: معتقدم استقلال تنها رقیب ما نیست و نباید تیم‌های دیگر را نادیده بگیریم. فکر می‌کنم ۵ تا ۶ تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند و کار ما در ادامه خیلی سخت است.