ملت ایران: امیرقلعه نوییدر نشست خبری پایان دیدار تیمش مقابل داماش گیلان گفت: فوتبال خوبی انجام ندادیم و با این وضعیت خدا را شکر می کنم که این مسابقه را بردیم. تنها ثمره این بازی برای ما ۳ امتیازی بود که به حسابمان واریز شد. ۱۰-۱۵ دقیقه فوتبال بازی کردیم و گل زدیم و فوتبالی که از تیمم توقع دارم را در زمین ندیدم.
به فکر داماش باشند:داماش با توجه به شرایطی که داشت خیلی خوب بازی کرد و لازم است مسئولان استان گیلان فکری برای حمایت از این تیم خوب کنند. وقتی مردم این تیم را اینقدر دوست دارند، حیف است که داماش را به حال خود رها کنند.
جناح راست یا چپ، مساله این است:با توجه به غیبت بیک زاده جناح چپ ما چندان خوب عمل نکرد. امیدوارم هاشم هرچه زودتر شرایط بازی کردن را پیدا کند تا توازن در ۲ جناح ما ایجاد شود. اگرچه در صورت بازگشت بیک زاده هم او میهمان ۲ هفته است و دوباره مصدوم خواهد شد. ما در این فصل مصدومان زیادی داشتیم.
مشکلات مالی استقلال:با توجه به اینکه قرار نیست وزارت ورزش پولی به استقلال و پرسپولیس بدهد، نجف نژاد و فتح الله زاده باید جلسه ای برگزار و راهکارهای مناسبی برای این مساله پیدا کنند. این یک بحثمدیریتی است من دیگر نمی توانم به این موضوع ورود کنم. خودم هم خسته شده ام تا الان هم هرچه به بازیکنانم دروغ گفته ام کافی بوده و دیگر دروغ هایم تمام شده است. دروغ های من بازیکنانم را تا اینجا نگه داشت و بعد از این نمی دانم چه می شود.
رضایت از آرش برهانی؟به جز خط دفاع سایر بازیکنان در این دیدار در حد استقلال بازی نکردند. برهانی یک موقعیت داشت که نتوانست از آن استفاده کند. وقتی بیشتر تیم عملکرد بدی داشته، نمی توان در مورد یک فرد خاص صحبت کرد