ملت ایران: بدون شک یکی از مهمترین نقل و انتقالات انجام شده در نیم فصل لیگ سیزدهم معاوضه محسن مسلمان هافبک تیم ذوب آهن با محمدرضا خانزاده و میلاد غربی بازیکنان پرسپولیس بود که بعد از حرف و حدیثفراوان در نهایت انجام شد تا مسلمان راهی تهران شود و به مانند تعدادی از ذوب آهنی های سابق در لیگ سیزدهم لباس قرمز را بر تن کند.
ولی عملکرد مسلمان در نیم فصل دوم نشان می دهد که این انتقال به سود علی دایی و تیمش تمام شده و مسلمان با زدن دو گل سه امتیازی در چهار هفته ابتدایی نیم فصل دوم شش امتیاز ارزشمند را برای پرسپولیسی ها به ارمغان آورده است.
البته مسلمان در هفته شانزدهم هم با وجود شکست پرسپولیس در شهر تبریز بهترین بازیکن تیمش بود و یک توپ هم به تیر دروازه تراکتورسازی زد تا محمد رویانیان و علی دایی از این خرید جدیدشان راضی باشند.
اما مسلمان در شرایطی در چهار بازی دو گل برای قرمزها به ثمر رسانده که در زمان حضورش در نیم فصل اول و در لباس ذوب آهن فقط یک بار مقابل ملوان بندرانزلی موفق به گلزنی شد که این یک گل تا پایان هفته پانزدهم دست نخورده ماند تا در نهایت هافبک ذوب آهن راهی پرسپولیس شد و با زدن این دو گل به اندازه دو برابر نیم فصل اول پایش به گل باز شده است!