ملت ایران:نیلسونجونیور کوره آ با بسته نگه داشتن دروازه اش در نزدیک به دو سوم بازی های این فصل، پیشتازکلین شیتدر رقابت های لیگ برتر است. هر چند او به عادت مرسوم همه بازیکنان این موفقیت را متعلق به همه اعضای تیم می داند.
نیلسون با گل مخوردن مقابلسایپا، ضمن ادامه پیشتازی خود در ثبت تعداد کلین شیت ها، فاصله خود با رحمان احمدی نزدیکترین رقیبش را بیشتر کرد. حالادروازه بان ۳۷ سالهپرسپولیسدر ۱۲ بازی از ۱۹ بازی این فصل خود که نزدیک به ۶۳ درصد بازی ها را شامل می شود، هیچ گلی را دریافت نکرده است.
اما واکنش نیلسون به ثبت این آمار جالب: «اینها مزه فوتبال است وگرنه هیچ چیز به اندازه پیروزی تیم و کسب امتیازات مهم نیست. اگر گل می زنیم یا اگر گلی دریافت نمی کنیم افتخارش برای همه تیم است. من سعی می کنم همیشه بهترین عملکرد را برای تیم خودم داشته باشم اما در فوتبال همه تیم در موفقیت یا عدم موفقیت آن سهیم هستند.»
نیلسون ادامه داد: «همه خطوط بویژه مدافعان و هافبک ها در این گل نخوردن سهیم هستند حتی مهاجمان با فشاری که به حریف می آورند نقش دارند.»
دروازه بان برزیلی پرسپولیس درباره رقابت سنگین در بالای جدول گفت: «رقابت سنگینی داریم و هیچ حاشیه امنیتی وجود ندارد. الان همه می خواهند پرسپولیس را پائین بکشند و باید با تمرکز کامل جلو برویم.»