ملت ایران: از آخرین باری که لیگ برتر به هفته نوزدهمش رسید و پرسپولیس از شانس های اصلی قهرمانی بود تقریبا ۵ سال می گذرد. در این فصل علی دایی با روشی آمیخته به احتیاط فراوان بازی ها را با پیروزی پشت سر می گذارد. نگاهی به دوازده کلین شیت نیلسون و گل های کم دریافتی پرسپولیس که نزدیک به رکوردشکنی هم شده، بیان کننده نوع نگاه دایی به لیگ امسال است. تیمی که ۵ فصل است نتوانسته قهرمان لیگ برتر شود امسال با فوتبالی که چندان هجومی نیست می خواهد رکورد شکنی کند.
دست کم در دنیایی مجازی، طرفداران پرسپولیس از عملکرد تیمشان که اط قضا صدرنشین هم هست رضایتمندند. با این وجود پرسپولیس از وجود بهترین مهره های هجومی برخوردار است که یک نمونه از کارهای شان شش گلی بود که در کرمان روئید.
اینک شما به عنوان هوادار پرسپولیس دوست دارید تیم تان با همین روند محتاطانه تا کسب جام سیزدهم پیش برود و یا اینکه علاقه دارید کمی قسمت ماجراجویانه مسئله بیشتر شود و دایی با هجومی تر کردن افکارش، پیروزهای جذاب تری را برای تیم محبوب تان رقم بزند؟
در اینجا شما نظرتان را برای ما بگوئید و توضیح دهید در " صورت " رضایت نسبی چرا مدت زمانی است که سکوهای آزادی رنگ ۵۰ هزار هوادار را در روزهای پایانی هفته در خود نمی بیند؟ به نظر شما کلید برگشت تماشاگر در دستان دایی و قلعه نویی است یا پای مسائل دیگری در میان است.