بازی با سپاهان؟
ما مصمم هستیم تا این فصل قهرمان رقابت های لیگ برتر شویم و برای رسیدن به این هدف مراحل سختی در پیش داریم. در حال طی کردن این مراحل هستیم و امیدواریم فردا امتیازی که مقابل ذوب آهن غفلت کردیم و آن را از دست دادیم را جبران کنیم و به نتایج مطلوبی برسیم و بازیکنان تیم مصمم هستند نتیجه هفته قبل را جبران کنند.
شرایط تراکتور؟
برای این دیدار مصدوم و محروم نداریم و همه بازیکنان آماده بازی هستند، امیدوارم هواداران از بازی فردا استقبال خوبی کنند چون در موقعیت و شرایطی قرار داریم که به حضور آنها احتیاج داریم. الیته مشکلاتی که در جریان بازی ها داریم، سعی می کنیم آنها را شناسایی کرده و در تمرینات روی این نکات کار کنیم، شاید اگر بخش دفاعی را ترمیم کنیم می توانیم موفق تر ظاهر شویم، اعتقاد من این است که ما در بازی ها همیشه گلزنی کردیم ولی باید روی این تلاش کنیم که گل نخوریم، در این صورت می توانیم نتیجه را به نفع خود حفظ کنیم. در بازی با ذوب آهن هم همین طور شد. شروع بازی هم خیلی مهم است، یادتان باشد، بازی با استقلال در شروع مشکل داشتیم که در بازی های بعد بهتر شدیم انشالله در بازی فردا سعی خواهیم کرد خوب شروع کنیم و در پایان نتیجه دلخواه را کسب کنیم.
تساوی با ذوب آهن؟
ما پیش از بازی با ذوب آهن ۳ بازی پرفشار را پشت سر گذاشتیم، استقلال، پرسپولیس و دربی تبریز از نظر روانی فشار روانی زیادی روی تیم ما آورد به طوری که وقتی مقابل ذوب آهن قرار گرفتیم بازیکنانمان از نظر ذهنی این بازی را راحت در نظر گرفتند و به همین دلیل خوب شروع نکردیم اول گل خوردیم و در ادامه به دنبال جبران بودیم.
استفاده از دو هافبک دفاعی؟
ما باید تا زمانی که در جام باشگاه های آسیا حضور خواهیم داشت تا آن موقع بتوانیم با دو هافبک دفاعی بازی کنیم، رقابت های بین المللی با رقابت های داخلی متفاوت است و باید در این زمینه تلاش های خودمان را انجام دهیم. این بازی به مشکل خوردیم و مجبور به تغییر شدیم. این موضوعی است که برای رسیدن به هماهنگی به زمان نیاز داریم. مخصوصا در بازی های خارج از خانه نیاز داریم با دو هافبک دفاعی بازی کنیم.
پیش بینی؟
وقتی به یک بازی خاصی می رسیم باید در درجه اول از نقاط ضعف آن تیم استفاده کنیم، این طور نیست که هر کسی با اطمینان خاطر بگوید ما می توانیم بازی را ببریم. در پانزده دقیقه پایانی بازی قبل، تیم ذوب آهن برآیند منفی هشت داشتند و به همین دلیل در نیمکت بازیکن نگاه داشته بودم و ما آن دقیق گل هم زدیم. تحلیل ما از سپاهان تحلیل قوی ای است و انشالله فردا می توانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
تبرئه علی دایی از سوی کمیته انضباطی؟
این مسائل موارد حاشیه ای است و بهتر می دانم در یک فرصت بهتر در آن مورد گفت وگو کنم. در حال حاضر تمام تمرکز ما روی تیم است و سعی می کنم وارد مسائل حاشیه ای نشوم.