ملت ایران: عادل فردوسی پور گزارشگر دیدار پرسپولیس – سایپا هر چند دقیقه یک بار با تکه ها و کنایه های نابش در حین گزارش باز هم جذابیت هایش را برای بینندگان تلویزیونی حفظ کرد. عادل که در نیمه اول از سردی بازی و سرمای هوا کلافه شده بود بیشتر فرصت می کرد تا به حاشیه ها بپردازد.
او با اشاره ای درست به تبلیغات چهار طبقه دور زمین انتقاداتی را وارد گرد و ضمن اشاره به اینکه در هیچ جای دنیا چنین تبلیغاتی در ورزشگاه ها وج. ود ندارد گفت باید در این خصوص و زیباشناسی تبلیغات تلویزیونی و ورزشگاه ها بحثشود. عادل گفت با این همه رنگ و حرکت بیننده تلویزونی گیج می شود.
وی در دقیقه ۳۸ و در حالی که بازی بسیار سرد دنبال می شد مشغول چای خوردن شد و در همان حین بعضا گزارش هم می کرد اما در سکوت تماشاگران صدای چای خوردن و عطسه کردن او هم می آمد!
عادل همچنین با پیدا شدن غلامپور روی نیمکت به او بند کرد و در جمله جالبی گفت اگرعلی دایی یک بار در شادی های گل عجیب غلامپور جا خالی بدهد صحنه جالبی خلق خواهد شد.
فردوسی پور که درباره استقبال کم تماشاگران از بازی های لیگ برتر و قهر آنها از ورزشگاه ها صحبت کرده بود بعد از اعلام گوینده ورزشگاه مبنی بر اینکه ده هزار نفر در استادیوم هستند این عدد را اشتباه دانست و اعلام کرد در خوشبینانه ترین حالت ممکن ۶-۵ هزار نفر روی سکوها هستند.
او که در ابتدای بازی هم گفته بود منتظر عددهای جادویی سازمان لیگ باید باشیم بعد از اینکه به خواسته خودش نمای بازی از کل ورزشگاه به تصویر کشیده شد از حرف اولش عقب نشینی کرد و گفت حدودا ۹ تا ۱۰ هزار نفر در استادیوم هستند!