یکی از اتفاقات جالب و عجیب بازی های هفته هجدهم لیگ برترحضور پرتعداد تماشاگران پرسپولیسی در دیدار این تیم مقابل مس بود. در ۷ سال گذشته و در تمام بازی هایی که پرسپولیس برای رویارویی با مس در کرمان به میدان رفته بود هیچ گاه این تعداد هوادار پرسپولیس به ورزشگاه باهنر یا امام علی(ع) راه نیافته بودند اما این بار داستان به کلی فرق کرد تا بعد از بازی صدای اعتراض پرویز مظلومی هم به این مساله بلند شود.
جالب اینکه بعد از بازی برخی از هواداران مس هم از اختصاص بیش از ده درصد سکوها به هواداران پرسپولیس ناراضی بودند که روابط عمومی باشگاه مس در پاسخ به این مساله گفت به دلیل اینکه هواداران مس دیر خود را به ورزشگاه رسیدند، یگان ویژه جایگاه های بیشتر از ده درصد را در اختیار هواداران پرسپولیس قرار داد. پیش از بازی مقرر شده بود تا یک ساعت قبل از بازی همه هواداران مس برروی سکوهای خود مستقر شوند و مازاد سکوها در اختیار هواداران پرسپولیس قرار بگیرد. اگر هواداران مس زودتر خود را به ورزشگاه باهنر می رساندند قطعا سکوهای بیشتری در اختیار هواداران مس قرار می گرفت اما آنها دیر رسیدند و پشت درهای بسته ماندند تا پرسپولیسی ها جای آنها را بگیرند.
حالا که این اتفاق افتاده باشگاه مس اعلام کرده هواداران مس در تمامی بازی های این تیم در کرمان حداقل نیم ساعت پیش از شروع بازی خود را به ورزشگاه برسانند، ضمن اینکه هم بازیکنان تیم مس در شروع بازی با روحیه ای بیشتر بازی را آغاز می کنند، نحوه ورود و ساماندهی آنها در ورزشگاه نیز به مراتب راحت تر و بهتر خواهد بود.