ملت ایران: تمرین ریکاوری استقلال بعد از برتری مقابل فجر امروز ساعت ۱۱ در کمپ زنده یاد ناصر حجازی انجام شد.
خسرو حیدری، علیرضا واحدی نیکبخت، محمد قاضی، جی لوید ساموئل و احمد جمشیدیان از غایبان این تمرین بودند. امیر حسین صادقی اما بعد از چند روز غیبت در تمرینات استقلال شرکت کرد. او به دلیل محرومیت نتوانست استقلال را مقابل فجر همراهی کند. سیدمهدی رحمتی، آرش برهانی و حنیف عمران زاده هم با تاخیر در تمرین حضور پیدا کردند.
شدت سرمای هوا بازیکنان استقلال را با لباس های گرم و مجهز راهی تمرین کرده بود. سر کریم بوستانی هم در کنار دیگر دروازه بانان استقلال تمرین کرد. وی سابقه بازی در لیگ دسته اول را در کارنامه اش دارد.
در ابتدای تمرین امیر قلعه نویی دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل فجر حضور داشتند پس از ۲۰ دقیقه تمرین راهی استخر و سونا شدند، ذخیره های استقلال هم در دو گروه سبز و زرد به فوتبال درون تیمی پرداختند.
تمرین فردای استقلال هم صبح برگزار می شود. آبی پوشان پایتخت پس از اینکه تمرین امروز خود را صبح برگزار کردند، فردا نیز ساعت ۱۱ صبح در سالن مجموعه ورزشی انقلاب تمرینات بدنسازی را انجام می دهند. با صلاحدید کادرفنی تمرین عصر تعطیل است تا بازیکنان به استراحت بپردازند.
گفتنی است تمرین استقلال روز دوشنبه عصر در کمپ زنده یاد ناصرحجازی برگزار می شود