ملت ایران: امسال همه بازیکنان لیگ برتری تلاش دارند طوری نمایش دهند که کی روش آنها را به برزیل ببرد و افتخار حضور در جام جهانی برایشان ماندگار شود اما طبیعی است که دایره انتخاب مرد پرتغالی محدود خواهد بود و بعید است بازیکنان جدیدی نسبت به آنهایی که قبلا در تیم ملی بوده اند به برزیل سفر کنند.
در این میان هر از گاهی صحبت از بازگشت ملی پوشانی که با غضب کی روش از تیم رانده شده بودند یا حتی بازیکنی که با پای خودش از تیم ملی رفته بود به گوش می رسد و هر چقدر که به تورنمنت خردادماه آینده نزدیک تر شویم این شایعات قویتر و پررنگ تر خواهد شد.
در حال حاضر هیچ کس نمی داند که آیا بازیکنانی مثل سید مهدی رحمتی و هادی عقیلی که با نظر کی روش از تیم ملی کنار گذاشته شدند به تیم ملی باز خواهند گشت یا نه. هر چند تا کنون پالس های مثبتی در این خصوص از طرف کی روش نرسیده اما اهالی فوتبال سعی دارند این اتفاق بیافتد.
مساله بازگشت کریمی به تیم ملی اما مورد متفاوتی است. کریمی که به نوعی از تیم ملی خداحافظی کرده بود حالا علاقه مند شده تا در جام جهانی حضور داشته باشد. قطعا هواداران او هم دوست دارند یک بار دیگر جادوگر محبوب شان را در جام جهانی ببینند اما همان طور که خود کریمی گفته باید دید میزان آمادگی او در اندازه ای هست که کی روش را مجاب به این دعوت کند یا نه.
حالا شما دوستداران و علاقه مندان فوتبال و تیم ملی ایران نظر بدهید: دوست دارید کدام یک از این بازیکنان یه تیم ملی برگردند؟ کریمی، رحمتی، عقیلی یا هیچ کدام؟