ملت ایران: مهدی محمدنبی جمعه شب در برزیل با بیان اینکه باید قرعه کشی صورت می گرفت تا ما بتوانیم با گزینه های مورد نظر به توافق برسیم، اظهار داشت: به هر دلیل ما این شرایط سخت را پشت سر گذاشته اما در برزیل و در حاشیه مراسم قرعه کشی تقریبا با سه تیم به توافق رسیدیم.
وی در باره برگزاری کمپ های تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران نیز اظهار داشت: روز ۲۲ فروردین ماه سال ۹۳، تیم ملی نخستین کمپ های آماده سازی خود را آغاز کرده و در این مدت به احتمال قوی در یکی از کشورهای پرتغال و یا ایتالیا اردو خواهیم داشت.
دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران ادامه داد: کمپ سوم ایران به طور حتم در شهر سائوپائولو برزیل برگزار می شود و در این مدت ما از امکانات باشگاه کورینتانس برزیل استفاده خواهیم کرد.
به گفته وی، ایران تا پایان رقابت های مرحله گروهی ۲۷ روز در برزیل میهمان است و ما سعی داریم در این مدت به بهترین نحو شرایط اردویی را برای تیم ملی فوتبال مهیا کنیم.
محمدنبی به همراه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شرکت داشت و از محل اقامت و تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در این کشور دیدن کرد. او همچنین از چند باشگاه برای استفاده از امکانات آنها دیدن کرد.