بازی با سپاهان
ملت ایران: این بازی همواره خوب بوده است. در بازی رفت که در ورزشگاه آزادی بود با وجود اینکه باختیم و هفته دوم لیگ برتر بود اما همه لذت بردند. امید زیادی دارم که دست پر از اصفهان برگردیم و ما با دو هدف در این بازی به میدان می رویم. سال گذشته ما به اصفهان رفتیم و سپاهان را شکست دادیم اما حاشیه ای ندیدیم. این تیم نیز دو بار در جام حذفی و لیگ به تهران آمد اما هیچ حاشیه ای نبود و بحثداوری هم وجود نداشت.
بهتر می شویم
هفته به هفته بهتر می شویم و اگر بازی گسترش فولاد را کنار بگذاریم در سایر بازی ها شرایط خوبی داشته ایم و خوشبختانه برای بازی با سپاهان همه نفرات را هم در اختیار داریم. بازگشت خسرو حیدری ما را امیدوار کرده است. مجید غلام نژاد نیز به تیم ملحق شده که می تواند به ما کمک کند و تنها پژمان نوری را به دلیل فوت خواهر همسرش در اختیار نداریم که از همین جا به او و خانواده همسرش تسلیت می گویم. با توجه به اینکه نوری در تمرینات نبوده بعید است به بازی با سپاهان برسد اما در مجموع به شرایط تیم بسیار امیدوارم و ما تنها با جذب یک بازیکن خارجی دیگر شرایط بسیار خوبی هم برای بازی در لیگ و هم بازی در آسیا پیدا خواهیم کرد.
چرا گسترش را نبردیم
وقتی تیم ها از مسابقات آسیایی بازمی گردند برای تطبیق با لیگ احتیاج به زمان دارند اما خوشبختانه ما با وجود نبودن همه بازیکنان، مصدومیت آنها و نبود بدنسازی کافی باز هم تنها یک امتیاز با صدر فاصله داریم که البته می توانستیم در بازی مقابل گسترش فولاد هم برنده باشیم. به همین دلیل است که به این تیم بسیار امیدوارم.
مسائل داوری
نباید این بحثرا مطرح کرد. داوری یک روز به نفع و یک روز به ضرر ماست. به عنوان مثال گفته می شود گل ما در بازی باملوان آفساید بوده اما در بعضی روزها هم تصمیمات داوری به ضرر ما بوده است. در مورد یک پرونده قضایی ابتدا بازپرس نظر می دهد و بعد از آن هم قاضی اعلام نظر می کند اما داور فوتبال باید در یک لحظه تصمیم بگیرد. طبیعی است که اشتباهات داوری وجود دارد.
خاطرات تراکتور محاله یادم بره!
زمانی که در تراکتورسازی بودم ۲ اشتباه داوری باعثشد که قهرمانی را از دست بدهیم اما من به این بحثورود نکردم. ببینید چگونه در کشورهای خلیج فارس از اروپا برای بازی های خود داور می آورند اما داوران ما با کمترین هزینه کار خود را انجام می دهند. داوران ما همواره جامعه پاکی هستند و من همواره تاکید کردم که باید از نظر شرایط مالی داوران خود را تامین کنیم.
حمله لاوره به کیان ما!
نمی خواهم در این باره صحبت کنم. این بازیکن تا یک ماه قبل از من تعریف می کرد و باید دید چگونه شده که او این صحبت ها را انجام داده و اصلا بحثدرباره بازیکنانی چون فریاد مجیدی را چگونه مطرح کرده است. من قصد ورود به این بحثرا ندارم اما نکته اینجاست که لاوره به آرمان و کیان مردم ما توهین کرده که متاسفانه برخی روزنامه ها آن را تیتر هم کرده اند. باشگاه از او شکایت کرده است چرا که لاوره هنوز بازیکن استقلال است و همین که الان در تمرین حضور ندارد برای من جای تعجب دارد. این بازیکن به مدیر برنامه هایش گفته که چنین مصاحبه ای انجام نداده و گویا برخی سایت های خارجی این مطلب را منتشر کردند.
لاوره باید برگردد
باید لاوره به تمرینات بازگردد و با او جلسه بگذاریم تا مشخص شود این مطالب چگونه مطرح شده در حالی که خودش می گوید چنین حرف هایی نزده است. تنها می توانم بگویم هنوز پولی که برای دادن به او از دوستم قرض کردم را پس ندادم. این کار را انجام دادم چرا که دوست نداشتم این بازیکن خارجی بخواهد این حرف ها را در مورد ایرانی ها بزند. جالب اینجاست که حداقل ۱۰ شاهد دیدند او بر سر تمرین استقلال آمد، از من تشکر کرد و گفت ممنون دار شما هستم و بعد هم در یک مصاحبه یک صفحه از من تشکر کرد و نمی دانم اکنون چگونه این حرف ها را زده است.
کار سخت در جام جهانی
این موضوع به سیدبندی مسابقات بستگی دارد آنطور که شنیده ام ما در سید چهارم قرار داریم و با این شرایط بی تردید با ۳ تیم قدر روبرو خواهیم شد. کار ما در جام جهانی دشوار است. البته من معتقدم اینکه از شرایط مسابقه در لیگ برتر به جام جهانی برویم بهتر و مفیدتر از این است که از شرایط اردویی وارد مسابقات شویم.