ملت ایران: استقلال تهران با تساوی مقابل گسترش فولاد تبریز از بازپس گیری صدرجدول بازی ها بازماند تا چشم انتظار دیدار مقابل سپاهان در اصفهان باشد. شاهرخ بیانی، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال، در خصوص شرایط این تیم به " گل " گفت: شرایط ما بد نیست ولی هنوز به آن تیمی که مدنظر مان بوده نرسیدیم. من حتی صحبتی هم که دیروز با امیرخان داشتم، او هم به این مسئله اشاره می کرد و ما باید هرچه سریعتر تیم را به هماهنگی برسانیم تا استقلال بتواند مثل گذشته همان بازی های تماشاگر پسندانه و زیبا را به نمایش بگذارد.
وی افزود: با رسیدن بازیکنان جدید و رسیدن یک بازیکن برزیلی که مورد نظر کادرفنی هم هست، تیم به هماهنگی که به آن اشاره کردم، خواهد رسید و می توانیم شاهد بازی های استقلال واقعی باشیم.
بیانی با اشاره به حضور معاونین جدید در باشگاه استقلال اضافه کرد: به نظر من یکی از بهترین کارهایی که فتح الله زاده در استقلال کرد، آوردن بزرگانی بود که همگی سالها در استقلال تجربه داشتند و به چم و خم کار آشنا بودند. آنها استقلالی های اصیل هستند. مشکل ما در این فوتبال این است که هیچ کس سرجای خودش نیست و به نظرم این تغیرات جدید، به قول نظامی ها، یک " بجای خود " در استقلال بود.
این پیشکسوت استقلال با اشاره به بازی مقابل سپاهان خاطنشان کرد: استقلال جلوی تیم های بزرگ همیشه بزرگی خود را داشته و تیم میدان دیده ای است. در بازی با سپاهان، خسرو و سیاوش هم هستند و حضور جواد نکونام هم باری خودش پوئن مثبتی بحساب می آید. بازیکنان ما بازیکنان متعصبی هستند و باید تلاش کنیم که همه نفرات ما مثل فرهاد مجیدی با تعصب باشند و ۱۱ مجیدی در زمین داشته باشیم و تا شکست سپاهان، به صدر جدول بازی ها برسیم.
بیانی با اشاره به حرف های لاوره درباره استقلال و قلعه نویی نیز گفت: من خودم ۳۵ سال است که امیرخان را می شناسم و این وصله ها به او نمی چسبد. امیر ۱۷۰ ملیون تومان از دوستانش قرض گرفت تا پول این بازیکن را بدهد و او با این حرف ها قصد جلب توجه کردن دارد. امیرخان پیشنهاد ۳ ملیاردی قبل از آمدن به استقلال داشت و قبول نکرد، آنوقت چطور ممکن است از یک بازیکن تازه وارد خارجی طلب پول کند؟ اصلا چرا ساموئل که بالای ۲۰۰ بازی در لیگ جزیره انجام داده از این حرف ها نمی زند؟ به نظر من فوتبال لاوره تمام شده بود و اصلا در اندازه ای نبود که بخواهد حتی پیراهن استقلال را بپوشد.