ملت ایران: روزنامه RTL هلند پس از درخشش علیرضا جهانبخش برابر آلکمار او را بهترین بازیکن تیمش در بازی شب گذشته معرفی کرد.

هفته پانزدهم رقابت های لیگ هلند شب گذشته(یکشنبه) با چهار دیدار به پایان رسید.

در یکی از این دیدارها نایمخن که علیرضا جهانبخش را در ترکیب خود دارد، موفق شد با نتیجه سه بر دو آلکمار را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی نایمخن در این دیدار مرد اول تیمش بود و موفق شد دو بار گلزنی کند و یک پاس گل نیز برای هم تیمی هایش فراهم کند.

رسانه های هلندی پس از درخشش علیرضا جهانبخش برابر آلکمار به تمجید از بازی مهاجم جوان ایرانی نایمخن پرداختند.

روزنامه RTL هلند با تمجید از بازی جهانبخش نوشت: جهانبخش در طول ۹۰ دقیقه عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. او به تنهایی برای پیروزی تیمش برابر آلکمار کافی بود. تیم نایمخن موفق شد با کمک جهانبخش به پیروزی مهمی دست یابد؛ بردی که می تواند آنها را از منطقه خطر جدا کند.

علیرضا جهانبخش در دقیقه هفت فرصت این را داشت که اولین گل بازی را به ثمر برساند، اما او در صحنه تک به تک توپ را به کنار دروازه زد تا این موقعیت از دست برود. اما بال راست ایرانی نایمخن در دقیقه ۱۷ موفق شد پاس گل تیمش را برای مارنیک ورمیجل فراهم کند.

در نیمه دوم این بار علیرضا جهانبخش خود موفق شد عقب افتادگی تیمش را جبران کند و با زدن دو گل پیروزی ارزشمندی را برای تیمش به ارمغان آورد تا به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شود.