ملت ایران: دانیل داوری که دو هفته قبل اولین سری بازی های ملی خود را برای تیم ملی ایران انجام داد، قبل از روبه رو شدن با بایرن مونیخ، فاتح اروپا و آلمان امیدوار بود مقابل بزرگان مونیخی دروازه خود را بسته نگه دارد.

اما وی در بازی شنبه شب دو گل از تیم سرخ پوش در ورزشگاه آلیانس آره نا دریافت کرد. دو گلی که توسط آرین روبن، ستاره هلندی باوارایی ها زده شد.

با انجام بازی های هفته چهاردهم نشریه کیکر مطابق روال همیشگی اقدام به دادن نمره بازی به بازیکنان برانشوایگ و بایرن کرد که برخلاف چند هفته گذشته داوری نمره ای ضعیف گرفت.

*نمره ۴ برای داوری

در تازه ترین شماره نشریه کیکر که دوشنبه(امروز) منتشر شد، گزارشگران کیکر پس از مشاهده بازی انجام شده و ارزیابی های انجام گرفته به داوری نمره پایین تر از حد متوسط یعنی ۴ دادند.

براساس نظام نمره دهی تخصصی ترین نشریه فوتبال آلمان که یک بهترین و ۶ ضعیف ترین نمره است، سنگربان ۲۵ ساله کشورمان پایین تر از حد متوسط بوده است.

با توجه به این که یاران برانشوایگی او در این دیدار در عمل حرفی برای گفتن نداشتند، هم تیمی های او نیز نمره پایین گرفتند.

در این میان بیکاچیچ بهترین بازیکن برانشوایگ در این بازی انتخاب شد که نمره ۳ گرفت. پس از او کراتس، هافبک دفاعی تیم ۳.۵ گرفت. الابداوی و دوگان نیز صاحب نمره ای مشابه داوری یعنی ۴ شدند.

*عملکرد بقیه برانشوایگی ها

بقیه بازیکنان تورستن لیبرکنخت(مربی برانشوایگ) نمره ای ضعیف تر گرفتند. بر همین اساس تویر کائوف(مدافع چپ)، کالیگوری(هافبک راست)، بل عربی(مهاجم راست)، کومبلا(مهاجم نوک) و جکسون(مهاجم چپ) به ترتیب ۵.۵، ۴.۵، ۵،۴. ۵ و ۵.۵ گرفتند.

*روبن به خاطر گلزنی به داوری، بهترین شد

در آن سوی میدان یعنی بایرن مونیخی ها، آرین روبن که دو گل ارزشمند زد، بهترین بازیکن میدان انتخاب شد و البته بهترین نمره را دریافت کرد.

ستاره ۴ سال گذشته مونیخی ها که فصل گذشته عنوان قهرمانی بوندس لیگا، لیگ قهرمانان و جام حذفی را کسب کرد از کیکر نمره ۱ دریافت کرد.

*نویر مثل داوری ۴ گرفت

یک نکته جالب در خصوص نمراتی که مونیخی ها گرفتند، نمره ۴ بود که به مانوئل نویر تعلق گرفت. دروازه بان اول تیم ملی آلمان با وجودی که در این بازی گلی دریافت نکرد اما نمره ای مشابه سنگربان تیم ملی کشورمان گرفت.

*سایر اعضا بایرن

کیکر همچنین به سایر اعضا بایرن اینگونه نمره داد:

رافینا: ۴

فان بویتن: ۳.۵

دانته: ۳

آلابا ۳.۵

خاوی مارتینز: ۳.۵

تیاگو: ۳

کروس: ۳

مولر ۳.۵

گوتسه: ۳