ملت ایران: دوران مصدومیت خسرو حیدری از استقلال طولانی تر از حد تصور هوادران این تیم شد و حالا غیبت او در بازی های این تیم برا دوستداران مدافع راست ملی پوش آبی ها کلافغه کننده به نظر می رسد اما ظاهرا از همین هفته می توا خسرو را در میادین دید. خسرو در مورد آخرین شرایط خودش، استقلال و بازی با سپاهان با سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت کرده که در زیر می خوانید:
درباره آخرین شرایط خودت صحبت کن.
خدا را شکر شرایط خوبی دارم. چند روزی است که در تمرینات گروهی تیم شرکت می کنم. جا دارد از زحمات کادرپزشکی استقلال به خصوص دکتر نوروزی، دکتر ستوده و خانم محمدی تشکر ویژه ای داشته باشم که در این مدت خیلی کمک حال بنده بودند که زودتر به شرایط ایده آل برسم.
در مورد بازی مقابل گسترش فولاد چه نظری داری؟
بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم در این بازی به پیروزی رسیده تا به صدر جدول برسیم. چند موفقیت گلزنی هم داشتیم که متاسفانه با بی دقتی از دست دادیم. تلاش می کنیم در بازی های آینده جبران کنیم.
به بازی مقابل سپاهان می رسی؟
اگر کادرفنی صلاح بداند می توانم بعد از مدت ها در ترکیب استقلال به میدان بروم.
در غیاب تو استقلال با کمبود در دفاع راست همراه بود و به دنبال جذب بازیکن است. در این باره چه نظری داری؟
خب باید بگویم به دلیل تعداد بالای بازی های ملی و استقلال و فشار زیادی که روی پایم آمد دچار آسیب دیدگی شدم. باید یک تشکر هم از پژمان منتظری داشته باشم که در غیاب من در این پست بازی کرد و به نوعی جور من را کشید. با آنکه پست تخصصی او نبود. باشگاه استقلال تشخیص داده که بازیکن جذب کند. من هم از این بابت مشکلی ندارم و در دفاع راست مثل گذشته رقابت می کنم. چون دوست دارم در این پست بازی کنم.
استقلال با تفاضل گل نتوانست قهرمانی نیم فصل را کسب کند. در این باره چه صحبتی داری؟
باید از قلعه نویی و دکتر فتح الله زاده تشکر ویژه ای داشته باشم با وجود آسیب دیدگی بازیکنان تیم را به جمع چهار تیم نهایی آسیا و همچنین نایب قهرمانی نیم فصل رساندند. قلعه نویی نشان داد مرد بسیار بزرگی است و کارش را خیلی خوب بلد است. شما مطمئن باشید نیم فصل دوم با جمع آوری امتیازات در پایان فصل عنوان قهرمانی را کسب خواهیم کرد.
پیشکسوتان پرسپولیس با میلان بازی کرد. استقلال هم قرار است با گالکسی آمریکا بازی کند. در این باره چه صحبتی داری؟
فقط در مورد استقلال باید بگویم که بازی خوبی قرار است انجام بگیرد. گالکسی از جمله تیم های مطرح آمریکا است. البته دکتر فتح الله زاده نشان داده اراده کند، می تواند بهترین تیم های دنیا را هم به ایران دعوت کند.
در مورد استقبال کم هواداران در بازی ها چه نظری داری؟
استقلال در نیم فصل دوم به حمایت تماشاگران خود نیاز دارد و آنها باید مثل یار دوازدهم پشت ما باشند تا در کنار آنها و با حضور آنها بتوانیم از عنوان قهرمانی فصل گذشته خود دفاع کنیم.
در پایان اگر صحبتی داری می شنویم.
از همه هوادارانی که در نبودن من پیگیر وضعیتم بودند تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم با ارائه بازی های خوب جواب محبت آنها را بدهم