تساوی بدون گل استقلال برابر گسترش فولاد؟
ملت ایران: به نظرم ما خوب بازی نکردیم. یک سری تغییرات داشتیم که به بازی سرعت داد و دو سه موقعیت نصفه و نیمه به ما داد. در مجموع ما خوب نبودیم. حریف ما جوان بود و منم نبودند. آنها حتی می‌توانستند برنده‌ی این دیدار هم باشند. باید بازی را ببینم. اگر می‌خواهیم از صدر جدول فاصله نگیریم باید استقلال‌گونه بازی کنیم. ما کمی با تغییراتی که داشتیم مثل آوردن بیگ‌زاده به راست بهتر شدیم اما امروز فقط لباس استقلال تنمان بود.
ضعف کیفی بازیکنان؟
ما منتظر یک بازیکن خارجی هستیم. اگر او بیاید الان نمی‌تواند به ما کمک کند و ما باید مشکل را بازی به بازی حل کنیم. قبول دارم طراوت بازی را نداشتیم… شاید حیدری بیاید و کمی به ما کمک کند و من قبول دارم مشکل ما نبود یک هافبک طراح است. روی جمشیدیان فکر می‌کردیم که مصدوم شد و الان شرایط لازم را ندارد. برخی اوقات تغییرات جواب می‌دهد و مثل بازی با ملوان پیروز می‌شویم و گاهی اوقات مثل امروز پیروز نمی‌شویم.

اظهارات اخیر گوران لاوره علیه او و این‌که او گفته بود قلعه‌نویی از من پول می‌خواست؟
سوال بعدی. فقط این را بگویم که پول لاوره را من از دوستانم گرفتم؛ به خاطر این‌که او غریب بود. من از رفقایم قرض گرفتم و هنوز هم پولشان را پس نداده‌ام. اگر این حرف را زده باشد یقینا از او شکایت می‌کنم.

دیدار برابر سپاهان؟

حالا بگذارید کمی بگذرد و کارمان را ببینید و سپس درباره‌ی این دیدار صحبت می‌کنیم. مطمئنا دیدار با سپاهان سخت است.