ملت ایران: باشگاه استقلال از کلیه هواداران این تیم دعوت کرد برای حمایت از جواد نکونام و شروع قدرتمند در رقابت های نیم فصل دوم لیگ برتر با حضور گسترده و پرشمار خود در مسابقه روز جمعه یک بار دیگر شکوه و بزرگی استقلال ایران را به حریفان در سطح قاره آسیا نشان دهند.
معاون ارتباطات باشگاه استقلال در این باره گفت: «هواداران استقلال روز جمعه با حضور پرشمار خود در ورزشگاه آزادی از جواد نکونام حمایت و تقدیر می کنند.»
محمد نوری فر ادامه داد: «به گواه بسیاری از کارشناسان داخلی و خارجی، جواد نکونام شایسته دریافت جایزه توپ طلای آسیا بود، اما به دلیل برخی کم کاری ها در حوزه های دیگر این اتفاق روی نداد و البته چیزی از شایستگی های کاپیتان تیم ملی ایران کسر نخواهد شد. هواداران استقلال روز جمعه با حضور پرشمار و پرشور خود به حمایت از ستاره لالیگایی خود می پردازند.»
وی همچنین افزود: «بازی با تیم گسترش فولاد، شروع قدرتمند استقلال در نیم فصل دوم خواهد بود و حمایت پرتعداد تماشاگران می تواند انگیزه مضاعفی برای بازیکنان آبی پوش پایتخت باشد. با توجه به اینکه این مسابقه در روز جمعه برگزار می شود انتظار می رود که هواداران فراوانی به ورزشگاه آزادی بیاین.»