ملت ایران: مورات یاکین، سرمربی بازل، تایید کرد از اینکه بعد از پیروزی شب گذشته تیمش مقابل چلسی، ژوزه مورینیو برای دومین بار به او تبریک گفته، بسیار خوشحال است.
محمد صلاح تک گل پیروزی بخش بازل را در آخرین ثانیه های دیدار شب گذشته مقابل حریف لندنی به ثمر رساند تا بازل برای دومین بار در مرحله گروهی چلسی را شکست بدهد.
یاکین به خبرنگاران گفت: " دوبار پیروز شدن مقابل چلسی اتفاقی تاریخی است. اما ما چهار بار است که مقابل آنها قرار می گیریم و دیگر ترسی از آنها نداریم.
من برای تیم بسیار خوشحالم و همچنین برای همه هوادارانی که در ورزشگاه بازی را تماشا می کردند. اینکه مورینیو دو بار به من تبریک گفته، بسیار جالب و لذت بخش است.
ما برای تک تک توپ ها جنگیدیم. در نیمه دوم، بازی را کنترل کردیم، چندین بار برای گلزنی اقدام کردیم و سرانجام به نتیجه رسیدیم.
اگر نمی توانستیم به پیروزی برسیم یا شکست می خوردیم، ناعالانه بود؛ نتیجه ای که مقابل تیمی مانند چلسی می توانست رخ بدهد. هواداران در سراسر ۹۰ دقیقه از ما حمایت کردند و به اندازه تیم، خواستار پیروزی بودند. "
یاکین همچنین گلزن تیمش را مورد ستایش قرار داد و گفت: " ما خوشحالیم که صلاح در تیم ماست. او وقتی در فرم مناسب قرار دارد، می تواند توجهات زیادی را جلب کند. "