ملت ایران: امشب هم در لیگ قهرمانان چند دیدار حساس برگزار می شود؛ از نبرد منچستریونایتد و لورکوزن برای صدرنشینی تا تلاش یوونتوس مقابل کپنهاگن برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود.
گروه A
در این گروه منچستریونایتد با ۸ امتیاز صدرنشین است و لورکوزن با ۷ امتیاز، در رتبه دوم جای دارد. دیدار امشب دو تیم می تواند سرنوشت تیم صدرنشین را مشخص کند. البته شاختار ۵ امتیازی هم اگر امشب سوسیه داد را شکست بدهد، شانس زیادی برای صعود خواهد داشت.
شاختار دونتسک - رئال سوسیه داد
بایرلورکوزن- منچستریونایتد
گروه B
رئالی ها که از صعودشان مطمئن هستند، امشب از گالاتاسرای پذیرایی می کنند. یوونتوس هم میزبان گالاتاسرای خواهد بود. رئال با ۱۰ امتیاز از بقیه تیم های گروه فاصله زیادی دارد اما گالاتاسرای، کپنهاگن و یوونتوس با ۴،۴ و ۳ امتیاز، جدال سختی در دو هفته پایانی دارند.
رئال مادرید - گالاتاسرای
یوونتوس - کپنهاگن
گروه C
پاری سن ژرمن، المپیاکوس و بنفیکا با ۱۰،۷ و ۴ امتیاز، مدعیان این گروه هستند. البته پی اس جی و المپیاکوس با یک امتیاز از دیدار امشب، صعودشان را قطعی خواهند کرد و بنفیکا باید تقریبا از همین حالا به رقابت های لیگ اروپا فکر کنند.
پاری سن ژرمن - المپیاکوس
اندرلشت - بنفیکا
گروه D
بایرن مونیخ و منچسترسیتی با ۱۲ و ۹ امتیاز صعودشان را قطعی کرده اند و اکنون تنها برای صعود به عنوان تیم اول، تلاش می کنند.
زسکا مسکو - بایرن مونیخ
منچسترسیتی - ویکتوریا پلژن