معاوضه ی رضا نوروزی و محمد غلامی

شاید مهم ترین نقل و انتقال روز مربوط به معاوضه ی رضا نوروزی مهاجم مورد غضب یحیی گل محمدی و محمد غلامی باشد. نوروزی که به دلایل نا معلومی با گل محمدی به مشکل خورده بود از نیم فصل دوم در سپاهان بازی خواهد کرد و از سوی دیگر محمد غلامی از اصفهان به تهران نقل مکان خواهد کرد و برای نفت توپ خواهد زد

آبشک به مس پیوست

محمد آبشک بازیکنی که در نیم فصل ابتدایی در داماش بازی می کرد و بازی های خوبی هم از وی شاهد بودیم پس از حرف و حدیثهای فراوان به مس کرمان پیوست


یک استقلالی به ذوب آهن پیوست

کامران شیرزادی مدیر رسانه ای باشگاه ذوب آهن گفت: مهران قاسمی دیروز سه شنبه با عقد قراردادی دو ساله به ذوب آهن پیوست. گفتنی است قاسمی پیش از بازی در استقلال سابقه عضویت در تیم استیل آذین را نیز در کارنامه دارد. این بازیکن در جمع دیگر بازیکنان اضافه شده به تیم ذوب آهن در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور به میدان خواهد آمد.

جدایی هادی از دایی
هادی نوروزی و رضا محمدی دو بازیکن نیمکت نشین پرسپولیس مدنظر نفت تهران قرار گرفته و با این تیم به توافقات اولیه رسیده اند. هادی نوروزی بازیکن استراتژیک یحیی گل محمدی برای نیم فصل دوم است و رضا محمدی هم قرار است نیمکت نشین بیراوند گلر جوان نفت باشد و البته در صورت لزوم(با توجه به درگیری بیراوند در مسابقات امیدهای آسیا) به میدان برود. البته پرسپولیسی ها به نحو مذاکره نفت با این بازیکن اعتراض دارند.
نوروزی نه حاتمی می آید
آیا رضا نوروزی بالاخره پرسپولیس می شود؟ پاسخ مثبت نیست یا حداقل مثبت به نظر نمی رسد. نفتی ها که دو بازیکن پرسپولیس را می خواهند درباره آزاد کردن نوروزی به جمع بندی نرسیدند اگر چه یحیی گل محمدی مشکلی با جدایی نوروزی نداشت. اینطور که از باشگاه پرسپولیس برمی آید قرمزها فرزاد حاتمی را استخدام می کنند بازیکنی که البته حضورش در این پرسپولیس کمی عجیب است چون خصوصیات مشترکی با سیدصالحی دارد.
کرار در راه تراکتور
جاسم کرار هافبک جنجالی تیم ملی عراق در بازی شب گذشته تیمش مقابل اندونزی موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شد. کرار که دوباره مورد توجه تراکتورسازی قرار گرفته در حالی با مسوولان این تیم مذاکره می کند که امروز یک روزنامه ورزشی خبر از شکایت یک زن از وی داده بود، خبری که صحتش را باید از مسوولان تراکتور پرسید. کرار بعد از جدایی از تراکتور به استقلال رفت و از آنجا به شاهین بوشهر و عراق بازگشت. با توجه به نیاز جلالی به خرید هافبک کرار گزینه خوبی برای این تیم محسوب می شود.


معاوضه احتمالی حدادی فر و قاضی
باشگاه ذوب آهن کماکان به دنبال بازگردانند محمد قاضی است، مهاجمی که بهترین دوران فوتبالی اش را در فولادشهر سپری کرد و با توجه به خریدهای استقلال به بازگشت بی علاقه نیست. گفته می شود باشگاه استقلال برای آزاد کردن قاضی پیشنهاد معاوضه وی را با قاسم حدادی فر مطرح کرده، هافبک ملی پوش ذوب آهن که قطعا به کار استقلال هم خواهد آمد؛ شاید بیشتر از قاضی.
عنایتی وسوسه شده است
رضا عنایتی مهاجم صبای قم که به همراه تیمش در اردوی کیش به سر می برد با پیشنهادات چند تیم متمول وسوسه شده است. عنایتی که گفته می شود از مس کرمان، راه آهن و یکی دو تیم دیگر پیشنهاد دارد امروز به مسوولان صبا اولتیماتوم داده که اگر مطالباتش پرداخت نشود از صبا می رود.
همه در انتظار مبعلی
ایمان مبعلی و حضورش در استقلال یکی از معماهای فصل نقل و انتقالات استقلالی ها منتظرند ببیند این بازیکن بالاخره کی به تیم سابقش برمی گردد و البته خیلی ها هم دلیلی برای خوشبینی در مورد این موضوع ندارند به نظر شما مبعلی استقلال می شود؟