ملت ایران:نیمار ستاره جوان و ۲۱ ساله باشگاه بارسلونا در گفتگو با بین اسپورت درمورد مسائل مختلفی از جمله مصدومیت و غیبت مسی، زندگی در بارسلونا و دوستی اش با دانی آلوس صحبت کرده. او یادآوری کرده که در غیاب مسی که تا سال ۲۰۱۴ به دلیل مصدومیت قادر به همراهی بارسا نخواهد بود، بار مسئولیت روی دوش او افزایش نیافته است
نیمار در صحبت هایی گفته: «حس نمی کنم که به خاطر غیبت مسی فشار ویژه ای به دوش من وارد آمده باشد. امیدوارم که مسی در زودترین زمان ممکن بهبود بیابد و بتواند به ما کمک کند.»
او درمورد زندگی در شهر بارسلونا گفت: «زندگی کردن در بارسلونا آسان است. بارسلونا شهر بزرگی است و جمعیت زیادی هم دارد و مردم خوبی دارد که همیشه آماده اند تا کمکت کنند. این فوق العاده است و من از این شهر واقعا خوشم می آید. اوضاع دقیقا همان طوری است که توقعش را داشتم. به لطف خدا رویایم محقق شده است.»
و بخش پایانی صحبت های او درمورد دانی آلوس بود: «او کسی است که بیشتر از هر فرددیگری به من کمک کرد و یکی از اصلی ترین افرادی بود که مرا متقاعد کرد که به بارسلونا بیایم. از زمانی که به اینجا آمدم هم دانی خیلی به من کمک کرده.»