ملت ایران: در پی توافق باشگاه پرسپولیس با باشگاه آثمیلان به منظور برگزاری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس در هفتم آذرماه اولین نشست برای انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس در ساختمان باشگاه برگزار شد.
در این جلسه که از ساعت ۱۴ آغاز شد محمد رویانیان و بهروز منتقمی مدیرعامل و قائم مقام باشگاه پرسپولیس و برخی از اعضای کمیته فنی باشگاه حضور داشتند. علی پروین، محمد پنجعلی، حمید درخشان، حمید استیلی، محمد زادمهر اعضای کمیته فنی پرسپولیس، کاظم سیدعلی خانی سرمربی تیم پیشکسوتان پرسپولیس و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعضای حاضر در این جلسه بودند که پس از طرح موضوعاتی از سوی محمد رویانیان درباره چگونگی انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس مواردی را مطرح کردند.
رویانیان پس از ۲۰ دقیقه و تشریح جزئیات برگزاری این بازی نشست را ترک کرد تا اعضای حاضر در جلسه با بررسی همه جوانب درباره انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس تبادل نظر نمایند. علی پروین نیز موضوعاتی را با رویانیان در میان گذاشت و سایر پیشکسوتان نیز دیدگاه های خود را به مدیرعامل و قائم مقام باشگاه منتقل کردند.
اولین نشست در حالی به پایان رسید که به پیشنهاد علی پروین و موافقت محمد رویانیان مقرر شد روز سه شنبه جلسه ای با حضور همایون بهزادی، علی پروین، حسین کلانی، فریدون معینی، کاظم رحیمی، بیوک وطن خواه، رضا وطن خواه، حمید جاسمیان، جعفر کاشانی، هادی طاووسی، محمود خوردبین و ابراهیم آشتیانی که از بزرگان دهه ۵۰ باشگاه پرسپولیس هستند برگزار شود و پس از دریافت نظرات بزرگان پرسپولیس در دهه ۵۰ نحوه انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس مشخص شده و در جلسات بعدی کادر فنی و اعضای تیم ستارگان پرسپولیس انتخاب شود